Žuti kartoni

Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

Tumbasevic 5
Mojsov 5

Pavlovic 4 (+2)
Vulicevic 4
Merebasvili 3 (+2)
Lazetic 3 (+2)

Trajkovic 3
Jao 2
Adjuru 2
Brkic 2
Katai 2
Medojevic 1
Stevanovic 1
Nestorovic 1
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Nevernik
Postovi: 520
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 11:06 pm

Post od Nevernik »

Za ljubitelje statistike.
Kartoni, minuti, golovi...sve na jednom mestu.
Nemam pojma koliko su tacni podaci :)

http://www.utakmica.rs/klub.php?k=7
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Po njima, Mereba je dao 7 golova, a Abu 5. Dakle, škart...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Post od nboya »

budababa napisao:Po njima, Mereba je dao 7 golova, a Abu 5. Dakle, škart...
Verovatno racunaju samo Prvenstvo. U Kupu je Mereba dao jedan gol a Abu dva. Nisu puno zakinuli, samo jedan gol Abuu :)
UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

Opet se Lazetic ne uklapa u moju evidenciju. Sad kazu da ce pauzirati :lol: Proverio sam u zvanicnim zapisnicima sa utakmica, dobio je dva zuta kartona protiv partizana u 7.kolu, pauzirao je u 8.kolu zbog toga, dobio je jos po jedan zuti karton u 10. kolu, u 16. i 17. kolu. Pauzira se posle 4. kartona. Jedino objasnjenje je da se ona dva kartona racunaju kao jedan. A kod Pavlovica nije bio takav slucaj. Predajem se :lol:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ZmagoNS
Postovi: 229
Pridružio se: Uto Sep 01, 2009 7:02 pm

Post od ZmagoNS »

novosadjanin napisao:Opet se Lazetic ne uklapa u moju evidenciju. Sad kazu da ce pauzirati :lol: Proverio sam u zvanicnim zapisnicima sa utakmica, dobio je dva zuta kartona protiv partizana u 7.kolu, pauzirao je u 8.kolu zbog toga, dobio je jos po jedan zuti karton u 10. kolu, u 16. i 17. kolu. Pauzira se posle 4. kartona. Jedino objasnjenje je da se ona dva kartona racunaju kao jedan. A kod Pavlovica nije bio takav slucaj. Predajem se :lol:
Imao je Lazetic pravo izbora kada ce pauzirati,pa je odluceno da odigra utakmicu protiv Borce,a protiv Javora bi onda morao na "hladjenje"! Taman da se vidi da li je Stevanovic dostojan da obavlja taj posao.. ;)
Korisnikov avatar
kej
Postovi: 618
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 10:58 am

Post od kej »

Na fer-plej listi zauzimamo trece mesto od nazad, sa 55 zutih i tri crvena. Ispod nas su samo Sloboda i Cukaricki. To jos i mogu da progutam, jer nema dileme da smo gruba ekipa. Ali, NE MOGU DA VERUJEM da je ona gomila prljavih dzibera na celu sa Krstajicem, Smiljanicem, Petrovicem i Scepovicem na ubedljivo prvom mestu sa samo 31 zutim(drugi Rad sa 40).
Krstajic moze da radi sta hoce, pa taj lobanju da ti otvori na terenu dobio bi samo opomenu i tapsanje po ramenu od sudije.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Cela drzava se slozi da je Karan prestrogo dobio crveni na Karaburmi,a onda dobije "kompezaciju" od 2 meca pauze :roll:
Slika
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Žuti kartoni

Post od novosadjanin »

Na fer plej listi posle 6. kola smo na solidnoj 13. poziciji sa 21-im zutim kartonom. Na prve dve pozicije su naravno dva stuba srama.

Trajkovic 3
Supic 3
Vulicevic 2
Merebasvili 2
Stevanovic 2
Bojovic 2
Medojevic 1
Pavlovic 1
Ilic 1
Novakovic 1
Karan 1
Mitosevic 1
Smiljanic 1
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Žuti kartoni

Post od Helm »

Kako ide to pravilo, jel posle 4 zuta svaki sledeci po jedna utakmica suspenzije?
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Žuti kartoni

Post od novosadjanin »

Trajkovic nece igrati na Banjici.

Helm, imas pravilo na prethodnoj strani, bar sto se tice zutih kartona. Problem nastaje kada se ukljuce i crveni kartoni. Na srecu njih jos uvek nema.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Žuti kartoni

Post od Helm »

novosadjanin napisao:Trajkovic nece igrati na Banjici.

Helm, imas pravilo na prethodnoj strani, bar sto se tice zutih kartona. Problem nastaje kada se ukljuce i crveni kartoni. Na srecu njih jos uvek nema.
E sad sam video hvala, majmun sam sto nisam citao prvu stranu. Iskreno ne svidja mi se to pravilo jer je isto kao i pravilo parnog kartona samo sto nema kalkulacija za suspenziju a dobija je tek od drugog para. Da se ja pitam zacrtao bih neku granicu nakon koje bi svaki karton bio suspenzija pa bi se malo manje otkidali a ove manje faulove ne bih ni svirao. Smorio je vise nas fudbal sa 50 faulova u proseku po mecu, kada se na to dodaju i auti i korneri ispadne da na svaki minut imamo prekid. Pa kako takav fudbal moze biti interesantan?!
Korisnikov avatar
Daljac
Postovi: 632
Pridružio se: Pon Maj 09, 2011 8:12 pm
Lokacija: Војводина

Re: Žuti kartoni

Post od Daljac »

Apropo statsitike generalno, postoji li podatak koji naš igrač trenutno ima najviše utakmica odigranih za klub? Hoćemo li skoro kome priredjivati neku proslavu, kao Brki prošle godine? Takođe, zanima me, kako se uopšte računaju ti nastupi, s obzirom da se sada svake godine odigra ogroman broj što prijateljskih, što zvaničnih susreta, kako se računaju nastupi i golovi? Zna li iko te podatke?
lexa
Postovi: 677
Pridružio se: Uto Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Žuti kartoni

Post od lexa »

Mislim da se racunaju samo utakmice (samim tim i golovi) koje su odigrane pod organizacijom
FSS i UEFA-e. Dakle, prijateljske utakmice koje igramo u Veterniku i na pripremama su prakticki treninzi.
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Žuti kartoni

Post od Helm »

Vule i Meda imaju najvise utakmica, mislim da Vule mozda ima za koju vise. Ali pretpostavljam da obojica imaju negde oko 60 pa tesko da moze nekakav jubilej da se slavi... Ali ako ostanu, za oko godinu dana bi mogao pasti veliki jubilej - stota utakmica u dresu Vojvodine (mislim da to zaista jeste veliko dostignuce u danasnje vreme) :D
Zaključana tema