EURO 2012

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Avangarda
Postovi: 337
Pridružio se: Uto Feb 13, 2007 1:57 am
Lokacija: Sremska Mitrovica

Re: EURO 2012

Post od Avangarda »

Преко 30 шутева на гол мртвих енглеза, требали су победити још у регуларном току, али нека овако је слађе! :devil: 8)

Пирло, Буфон... шта рећи?
Red Marquis napisao:Još da Prandelli stavi konačno Cassana na klupu, i pusti Giovinca, mogu i Nemci da padnu.
Слажем се, а могао би и да више форсира Дијамантиа и Ди Наталеа... :cheers:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: EURO 2012

Post od budababa »

Po svemu što su prikazali na ovom prvenstvu, Englezima je četvrtfinale bilo plafon. Očekivao sam barem malo više adrenalina u njihovoj igri, ali su totalno beskrvno odigrali, dok su Žabari sve vreme znali šta hoće i potpuno zasluženo prošli dalje. Ako Italijani ponove ovakvu partiju u polufinalu, nisam baš siguran da je prolaz Nemaca gotova stvar.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Uroš
Postovi: 155
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: EURO 2012

Post od Uroš »

Потпуно супротно Италијанима.Обично су они ти који не нападају,али из две шансе дају гол и заврше причу.Није ми баш логично да италијани направе сијасет прилика за гол и да га не постигну,али се завршило добро,пошто су много бољи од Енглеза.Ово је нека нова Италија нападачка,да ли то нови ветрови дувају Апенинима :mrgreen:
vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: EURO 2012

Post od vojvodina jedna jedina »

Italijani iznenadjujuce dobri,Englezi su jedna velika sramota.

Pirlo je odigrao perfektnu utakmicu,milina ga je bilo gledati.

Bice zanimljivo gledati polufinalni duel Nemaca i Italijana.

Svabe sam vec video u finalu,no situacija je cini mi se sada malo drugacija.

Slika

8)
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: EURO 2012

Post od Stexman »

Ako neko zna da igra takmicarske utakmice onda su to Italijani. Ali ova reprezentacija Italije je posle dugo godina stvarno kvalitetna a i igra im se u mnogome
razlikuje od predjasnjih. Italijani konacno igraju napadacki fudbal, ali se bojim da je ovo poslednje prvenstvo na kojem ce ovako igrati.
Pirlo je ne zamenljiv, a na kraju je karijere.
Nasa reprezentacija igraca takvog profila nema jos odlaska piksija i zato tako stagniramo, jer bez pleja nema igre i tacka.
A ni Talijani za Pirla zamenu nemaju. Kako god, ubedjen sam da Italijani osvajaju ovo prvenstvu.
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post od the Gari »

Boske87 napisao:Bufon i Pirlo, kao vino što stariji to bolji.
:!:

Jako mi je žao što Italijani i Nemci neće igrati finale...


PS Evo "analize" španskog fudbala s kojom se apsolutno slažem.

http://www.youtube.com/watch?v=rZeeg-u- ... ture=share
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
angua
Postovi: 244
Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 12:07 pm
Lokacija: negde u kosmosu

Re: EURO 2012

Post od angua »

Kao uvod u vecerasnju utakmicu
[video]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... SL-gPMPVXI[/video]

Ne volim lika, jer je pozercina. Ospem se kad ga vidim kako stane pre izvodjenja slobodnjaka, ali da zna znanje to mu se mora priznati.
Elem, zanimljiva je emisija, a pogotovo onaj deo u kom lovi loptu u mraku.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: EURO 2012

Post od limanfkv »

Nananananananan ubistvo fudbala. Koliko je samo jadan ovaj sport sto i dalje nazivaju fudbalom. Gledao sam dosta uzbudljivije meceve bocanja u limanskom parku, nego ovog burzujskog cirkus medrana.
vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: EURO 2012

Post od vojvodina jedna jedina »

Jako siromasna utakmica,umalo nisam zaspao gledajuciji je.

Klasicno silovanje publike...
Korisnikov avatar
andi_fkv
Postovi: 146
Pridružio se: Čet Avg 18, 2011 11:54 pm
Lokacija: Makedonija

Re: EURO 2012

Post od andi_fkv »

Spanski cigani kako tako udjose u finale :evil:
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: EURO 2012

Post od Brick Liman »

Jedva sam izdržao da ne zaspem. Za 120 minuta jedna valjana, izrađena akcija - ona Inijeste u produžetku. Osećao sam se kao da mi neko polako stiska karotidu. Užasno.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: EURO 2012

Post od vojvodina jedna jedina »

Auf Wiedersehen DEUTSCHLAND...

Italijani jos jednom pokazali da su najopasniji kad ih svi otpisuju.

Pre sest godina nisu imali igru sa kojom su zasluzili da osvoje prventstvo,za razliku od ovogodisnjeg Eura gde igraju najbolji fudbal/nogomet.

Nemci su bili ti koji su bili pod pritiskom,oni su morali da idu na pobedu jer su vazili za glavnog favorita na turniru i njihova nacija je ocekivala da donesu trofej u Berlin,za razliku od Italijana koji su neke svoje ciljeve vec ostvarili plasmanom u polufinale.

Nemci ozbiljno konkurisu da budu proglaseni za vecite gubitnike(tj trenutna generacija),jer od dve hiljade i seste su su uvek pri vrhu ali nikad i na samom vrhu.

Jedino pozitivno u toj prici sto je ovo najmladji tim u istoriji ELFa,tako da vreme radi za njih.
Korisnikov avatar
Boske87
Postovi: 572
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:49 pm

Re: EURO 2012

Post od Boske87 »

Jednostavno Balotelija moraš voljeti :D , kakav lik. Italija je tim u kome svi razmišljaju isto, vuku najbolje poteze u datim trenucima, igraju taktički savršeno. Nadam se da će u finalu srušiti Španiju, tika - taka fudbal je dosadio svakom ljubitelju fudbala (pa i meni kao simpatizeru Barse). Jebeš tim koji igra bez napadača i sa 200 pasova unazad po utakmici!!!
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: EURO 2012

Post od Radoye »

Totalno suprotno utakmici Spanija-Portugal, nadam se da ce Italijani odrati odvratne Spance u finalu!

Po prvi put u zivotu cu da navijam za neku italijansku ekipu, ali jebiga ovi zabari igraju fudbal a ne ko Spanci samo cinculiraju i dodaju se u krug oko centra...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: EURO 2012

Post od vojvodina jedna jedina »

Slika

Ako dosad nije (a cini mi se da nije) smatran za vrhunskog strucnjaka,to ce se promeniti od ovog evropskog prvenstva.
Zaključana tema