EURO 2012

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Re: EURO 2012

Post od Grba_NS »

Covek sebe i svoj ego stavio u drugi plan, bio siguran u to sto radi i evo kako mu se vratilo. Tu naravno mislim na situaciju sa Balotelijem, prvo od njegovog pozivanja, pa sve do pruzanja (prave) sanse. Najlakse je igraca koji krsi disciplinu (u svakom smislu) staviti na klupu, ali izvuci ono najbolje iz njega, to mogu samo veliki treneri i psiholozi. Bravo Prandeli!!!
Sto se finala tice, svim srcem uz Italijane. Spanija i njihovo izvodjenje fudbala me udaljava od tv-a. Stvarno nemam zeludac da gledam ono besumucno i bespotrebno dodavanje u nedogled, koje, imam osecaj, iz dana u dan dobija neku novu-siru dimenziju, pa se ljudi masovno okrecu protiv njih.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: EURO 2012

Post od Stexman »

Talijani prosto savrseni! U svim delovima terena dominirali. Neko ce reci da nisu dominirali sredinom, sto jeste mozda tako izgledalo, ali su oni svesno prepustili taj deo terena da bi imali otvoren prostor kontrama. Oni su imali desetak kontranapada!!! Ej, protiv Nemacke...
Mislim da je ovo naj takmicarskija(da se tako izrazim) reprezentacija na svetu. Ja sam odusevljen taktikom i izvrsenjem iste. Italija nikad lepsi fudbal nije igrala.
Baloteli otkrovenje :) Opet :mrgreen:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: EURO 2012

Post od Radoye »

Stexman napisao:Italija nikad lepsi fudbal nije igrala.
Italija nikad nije fudbal igrala, ono njihovo klasicno na 0:0 1:0 ko predje pola da mu umre mama i onda ucackaju neku frljoku ne moze se nazvati fudbalom. I onda zadnjih 5-6 godina totalna transformacija, danas ubedljivo najlepsi fudbal igraju na svetu.

Za nepoverovati! :klanjanje:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: EURO 2012

Post od Grof Žekula »

Baš tako!
Znati da će Italija biti u polufinalu EP (ili bilo kog takmičenja), a da neće igrati "klasiku" na 0:0 i bez šuta na gol, sa tendencijom da se igra samo "kvari" na terenu...
Promenili su se za 180 stepeni (pre svega zahvaljujući Prandeliju) i zasluženo igraju finale.
U njemu - Španija im neće po drugi put "izmaći".
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: EURO 2012

Post od laki »

Malo su me razocarali Italijane. Ja sam navikao da kod njih gledam bunkercinu i mog omiljenog napadaca svih vremena, Pipa, kako na kraju, posle 17 ofsajda u koje je bio uhvacen, da gol kolenom koji uz pomoc toga sto su ostale dve ekipe iz grupe odigrale 2 2, a Italiji je samo to odgovaralo, odvede Italijane u sledecu fazu takmicenja. Onda sledecu utakmicu, u kojoj nisu pola presli, prodju na penale, i tako redom. :devil:
A sto se tice Spanaca, nije problem u njihovoj filozofiji igre, nego trenutno im nesto fali, nisu u formi, jebem li ga. Slabo ulaze u sanse. Setimo se da su to oni isti Spanci koji sa tim ja tebi ti meni, osvojili poslednje svetsko i evropsko i pored toga bili toliko dominantni da se jos u grupnoj fazi takmicenja znalo da oni 90% uzimaju titulu. Da im Vilja igra, garantujem da bi dali 2x vise golova nego sto jesu. Ali naravno da igra jedne takve ekipe ne sme da zavisi od 1 ili 2 igraca.
Slika
Uroš
Postovi: 155
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: EURO 2012

Post od Uroš »

Јел су то ти Шпанци што немају појма :D како би тек играли да нешто знају :mrgreen:
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: EURO 2012

Post od Helm »

Zbog ovoga će za 20 godina naslov kultnog filma glasiti "Kako je propao fudbal". :dedica:
Zaključana tema