Jelen Super Liga 2010/11

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post od Krle »

kowalski napisao:Kakva je ovo zajebancija? Kakva komisija retardiranih staraca kriminalaca? Jovanović mora da odgovara krivično za širenje nacionalne mržnje + propisana kazna zatvora za navedeno delo + ostalim najstrastvenijim pevačima bar narukvica na neko vreme! Jesu mu to omogućili taman da i sledeće sezone otpeva nešto? Đubre malo polupismeno fašističko!

Za Čabru, Batu i Lazetića mi zvone jaja.
Podržavam!
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Rabba »

Ako Temisvar podnese zahtev da igra u Srbiji, odmah podneti zahtev da od naredne sezone igramo u Madjarskoj ili Rumuniji, makar i iz nizih rangova krenuli
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Post od laki »

Da igramo Madjarsku ligu ili Rumunsku?! Gospode Boze!!!!!! :shock:
Slika
soderstorm
Postovi: 450
Pridružio se: Sre Avg 26, 2009 1:33 am

Post od soderstorm »

Evo gledajuci te kazne jedino gde smo bas doneklo dobro prosli je u stavci jedan.

Eto sad da se zna zasto Kiza nije produzio ugovor ali eto za 6 meseci prilika da ga vratimo. FSS misli da nam je napakostio sa Batom i Cabrom a u stvari nama ucinio debelu uslugu. E sad da li ce biti izbor novi za predsednika ili ce ga neko njegov zameniti dok on se ne vrati videcemo. Ako neko trebao da se baci pod autobus dobro je to sto je Lazetic dobio suspenziju i onako mu je kraj karijere. Nije mi bas drago zbog toga ali bolje on da dobije neko Trajce ili Mojsov ili ne daj boze Brka. Sto se tice ostalih tu bas i nije neka pravda jer i mi i oni su dobili iste kazne za potpuno razlicite stvari.

I sad na kraju on lakrdija od -3 ti boda na startu. Glupost na kvadrat. Kup i prvenstvo razlicita takmicenja. Gledajuci i onako i ovako titulu ne bi imali ni da nam daju 9 bodova prednosti. 3 boda u ovoj sprdnji o takmicenja neznaci apsolutno nista.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

igoork napisao:Izvinjavam se sto moram da prekinem diskusiju na ovu temu ali jedna zanimljiva vest:

http://www.sportal.rs/news.php?id=52206
Eto taman da se zamenimo mi i Temisvarci, pa neka malo njih kradu blizanci a nama ce bez tzv. "FSS" sigurno biti bolje pa makar i u drugoj rumunskoj...
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Post od Stexman »

Obavezno mora da se ulozi zalba na tacku oduzimanja bodova, jer po disciplinskom pravilniku ne mozemo biti kaznjeni zbog prekrsaja u jednom takmicenju za drugo. Znaci ako smo napravili prekrsaj u kupu, u kupu mozemo biti kaznjeni!
Ovo je tako smesna odluka da nemam reci. Ako klub ne bude reagovao onda su stvarno velika stoka!!!
Korisnikov avatar
ristoo7
Postovi: 398
Pridružio se: Uto Mar 09, 2010 7:39 pm
Lokacija: Banana drzava

Post od ristoo7 »

Rabba napisao:Ako Temisvar podnese zahtev da igra u Srbiji, odmah podneti zahtev da od naredne sezone igramo u Madjarskoj ili Rumuniji, makar i iz nizih rangova krenuli
Слажем се.
Могли су више бату, а и оне остали из управе, нем везе ако нису ништа радили. :D А и ко да нам значе та 3 бода? Ја још размишљам да ли да наставим и следеће сезоне да пратим, дође ми да оснујем странку и уведем вешање на централним трговима кад дођем на власт. Али наравно, колико знам треба да се плати овера потписа и мораш прво да будеш богат. А убеђен сам да кад би се било ко нови појавио све би одувао на изобрима, ови лешинари се за 20 година скоро нису ни променили.
Korisnikov avatar
NSKrajisnik
Postovi: 122
Pridružio se: Uto Dec 07, 2010 3:16 am

Post od NSKrajisnik »

Rabba napisao:Ako Temisvar podnese zahtev da igra u Srbiji, odmah podneti zahtev da od naredne sezone igramo u Madjarskoj ili Rumuniji, makar i iz nizih rangova krenuli
Jer mislis da ce njihove sudije biti fer prema stranoj ekipi? nema sanse.
Korisnikov avatar
One and only
Postovi: 481
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 8:08 pm
Lokacija: Zapad

Post od One and only »

Rabba napisao:Ako Temisvar podnese zahtev da igra u Srbiji, odmah podneti zahtev da od naredne sezone igramo u Madjarskoj ili Rumuniji, makar i iz nizih rangova krenuli
:!:

Nema vise svrhe igrati ovu smejuriju od lige.
United of Vojvodina
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Post od Red Marquis »

NSKrajisnik napisao:
Rabba napisao:Ako Temisvar podnese zahtev da igra u Srbiji, odmah podneti zahtev da od naredne sezone igramo u Madjarskoj ili Rumuniji, makar i iz nizih rangova krenuli
Jer mislis da ce njihove sudije biti fer prema stranoj ekipi? nema sanse.
Ne bi bili ništa gori od naših.
A i ako bi završili treći u rumunskoj ligi, barem bih znao da su ispred kvalitetnije ekipe koje i urade nešto u Evropi.

No, bespredmetno je o ovome pričati, neće niko podneti zahtev da igramo s Rumunima. Nego, da mi vidimo jel mi navijači imamo neki cilj u ovoj bitki, ili ćemo samo da sedimo po strani i kukamo na Cirkusni savez Srbije?
Io odio Belgrado
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

Malo realnosti, samo maloooooooo realnosti. Tesko je i citati ovako nesto. Hvala.
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Post od laki »

limanfkv napisao:Malo realnosti, samo maloooooooo realnosti. Tesko je i citati ovako nesto. Hvala.
Slika
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Post od AntonioKasano »

http://www.fss.rs/sr/referees/delegiran ... ?id=4&ts=1
Рад : Борац 4. јун 2011, 13:00
Главни судија: Веселиновић Слободан
Па брзо му је истекла та суспензија. Мало нека трчкара ту са омладинцима, а од јесени у нове крађе заједно. Мислио сам да ће бар судију пустити низ воду, овако ће испасти да АПСОЛУТНО нико није крив!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

AntonioKasano napisao:...овако ће испасти да АПСОЛУТНО нико није крив!
Krivi smo mi, jer smo se sklonili!
Jole
Postovi: 291
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 7:53 pm

Post od Jole »

Radoye napisao:
AntonioKasano napisao:...овако ће испасти да АПСОЛУТНО нико није крив!
Krivi smo mi, jer smo se sklonili!
Amin!
Zaključana tema