Jelen Super Liga 2010/11

User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

kowalski wrote:Kakva je ovo zajebancija? Kakva komisija retardiranih staraca kriminalaca? Jovanović mora da odgovara krivično za širenje nacionalne mržnje + propisana kazna zatvora za navedeno delo + ostalim najstrastvenijim pevačima bar narukvica na neko vreme! Jesu mu to omogućili taman da i sledeće sezone otpeva nešto? Đubre malo polupismeno fašističko!

Za Čabru, Batu i Lazetića mi zvone jaja.
Podržavam!
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Ako Temisvar podnese zahtev da igra u Srbiji, odmah podneti zahtev da od naredne sezone igramo u Madjarskoj ili Rumuniji, makar i iz nizih rangova krenuli
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Da igramo Madjarsku ligu ili Rumunsku?! Gospode Boze!!!!!! :shock:
Image
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Evo gledajuci te kazne jedino gde smo bas doneklo dobro prosli je u stavci jedan.

Eto sad da se zna zasto Kiza nije produzio ugovor ali eto za 6 meseci prilika da ga vratimo. FSS misli da nam je napakostio sa Batom i Cabrom a u stvari nama ucinio debelu uslugu. E sad da li ce biti izbor novi za predsednika ili ce ga neko njegov zameniti dok on se ne vrati videcemo. Ako neko trebao da se baci pod autobus dobro je to sto je Lazetic dobio suspenziju i onako mu je kraj karijere. Nije mi bas drago zbog toga ali bolje on da dobije neko Trajce ili Mojsov ili ne daj boze Brka. Sto se tice ostalih tu bas i nije neka pravda jer i mi i oni su dobili iste kazne za potpuno razlicite stvari.

I sad na kraju on lakrdija od -3 ti boda na startu. Glupost na kvadrat. Kup i prvenstvo razlicita takmicenja. Gledajuci i onako i ovako titulu ne bi imali ni da nam daju 9 bodova prednosti. 3 boda u ovoj sprdnji o takmicenja neznaci apsolutno nista.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

igoork wrote:Izvinjavam se sto moram da prekinem diskusiju na ovu temu ali jedna zanimljiva vest:

http://www.sportal.rs/news.php?id=52206
Eto taman da se zamenimo mi i Temisvarci, pa neka malo njih kradu blizanci a nama ce bez tzv. "FSS" sigurno biti bolje pa makar i u drugoj rumunskoj...
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Obavezno mora da se ulozi zalba na tacku oduzimanja bodova, jer po disciplinskom pravilniku ne mozemo biti kaznjeni zbog prekrsaja u jednom takmicenju za drugo. Znaci ako smo napravili prekrsaj u kupu, u kupu mozemo biti kaznjeni!
Ovo je tako smesna odluka da nemam reci. Ako klub ne bude reagovao onda su stvarno velika stoka!!!
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

Rabba wrote:Ako Temisvar podnese zahtev da igra u Srbiji, odmah podneti zahtev da od naredne sezone igramo u Madjarskoj ili Rumuniji, makar i iz nizih rangova krenuli
Слажем се.
Могли су више бату, а и оне остали из управе, нем везе ако нису ништа радили. :D А и ко да нам значе та 3 бода? Ја још размишљам да ли да наставим и следеће сезоне да пратим, дође ми да оснујем странку и уведем вешање на централним трговима кад дођем на власт. Али наравно, колико знам треба да се плати овера потписа и мораш прво да будеш богат. А убеђен сам да кад би се било ко нови појавио све би одувао на изобрима, ови лешинари се за 20 година скоро нису ни променили.
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Rabba wrote:Ako Temisvar podnese zahtev da igra u Srbiji, odmah podneti zahtev da od naredne sezone igramo u Madjarskoj ili Rumuniji, makar i iz nizih rangova krenuli
Jer mislis da ce njihove sudije biti fer prema stranoj ekipi? nema sanse.
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Rabba wrote:Ako Temisvar podnese zahtev da igra u Srbiji, odmah podneti zahtev da od naredne sezone igramo u Madjarskoj ili Rumuniji, makar i iz nizih rangova krenuli
:!:

Nema vise svrhe igrati ovu smejuriju od lige.
United of Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3800
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

NSKrajisnik wrote:
Rabba wrote:Ako Temisvar podnese zahtev da igra u Srbiji, odmah podneti zahtev da od naredne sezone igramo u Madjarskoj ili Rumuniji, makar i iz nizih rangova krenuli
Jer mislis da ce njihove sudije biti fer prema stranoj ekipi? nema sanse.
Ne bi bili ništa gori od naših.
A i ako bi završili treći u rumunskoj ligi, barem bih znao da su ispred kvalitetnije ekipe koje i urade nešto u Evropi.

No, bespredmetno je o ovome pričati, neće niko podneti zahtev da igramo s Rumunima. Nego, da mi vidimo jel mi navijači imamo neki cilj u ovoj bitki, ili ćemo samo da sedimo po strani i kukamo na Cirkusni savez Srbije?
Io odio Belgrado
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Malo realnosti, samo maloooooooo realnosti. Tesko je i citati ovako nesto. Hvala.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

limanfkv wrote:Malo realnosti, samo maloooooooo realnosti. Tesko je i citati ovako nesto. Hvala.
Image
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

http://www.fss.rs/sr/referees/delegiran ... ?id=4&ts=1
Рад : Борац 4. јун 2011, 13:00
Главни судија: Веселиновић Слободан
Па брзо му је истекла та суспензија. Мало нека трчкара ту са омладинцима, а од јесени у нове крађе заједно. Мислио сам да ће бар судију пустити низ воду, овако ће испасти да АПСОЛУТНО нико није крив!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

AntonioKasano wrote:...овако ће испасти да АПСОЛУТНО нико није крив!
Krivi smo mi, jer smo se sklonili!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Post by Jole »

Radoye wrote:
AntonioKasano wrote:...овако ће испасти да АПСОЛУТНО нико није крив!
Krivi smo mi, jer smo se sklonili!
Amin!
Locked