Jelen Super Liga 2010/11

Zaključana tema
TomaNS
Postovi: 420
Pridružio se: Pon Mar 22, 2010 12:12 am

Post od TomaNS »

Mudrost i hrabrost ne treba glumiti, vec imati!
Ovako, kao lose glumce, lepo nas preveslase, sjebase, spustila se prasina i eto ga, ajmo jovo nanovo...

E, j----m ti...
Edit administacija- Pravila foruma zabranjuju upotrebu psovki i vulgarnosti. Molimo Vas da vodite računa o tome.
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

Citam tekst o razlazu Spartaka i Ristevskog. Prica predsednik Spartaka kako su zadovoljni ucinkom, peto mesto... Ali, moglo je i bolje protiv Hajduka, Indjije i Borca?! Smenili su ga zbog tri utakmice koje je uprava Spartaka prodala?! :roll:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Uvek sa tobom
Postovi: 1282
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 12:05 pm

Post od Uvek sa tobom »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_-tTaGBq ... r_embedded[/youtube]

Bata:I javno mogu reci Milinkovicu vrati se da pokazemo da smo jaki ! :?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Post od Stexman »

Uvek sa tobom napisao: Bata:I javno mogu reci Milinkovicu vrati se da pokazemo da smo jaki ! :?
WTF? :shock:
Ja lepo rekoh da nas neko opasno zaje..va!? Sta je prava istina?
Jel moguce da je Bata toliko licemeran da ko fol poziva Kizu da se vrati? Ili stvarno tako misli?

Ja sam bio ubedjen da on kao lik koji ima da kazem sumnjivu proslost, da on bar drzi do obraza!

Jel moguce da smo svi mi u zabludi?

Gospodine Milinkovicu, molim vas progovorite!
soderstorm
Postovi: 450
Pridružio se: Sre Avg 26, 2009 1:33 am

Post od soderstorm »

Neko moje misljenje. Defitivno mislim da je razlog zasto Kiza nije produzio ugovor upravo zbog ove suspenzije jedino mozda ako se posle zalbe nesto promeni ali mislim za ove suspenzije tesko. Pominjalo se dosta u carsiji da je razlog treca strana a ne uprava i Kiza jer siguran sam 100 % da do promene ne bi doslo. Mislim da se ovaj scenario znao unapred. Ali da FSS ili ta Disciplinska komisija bude toliko licemerna nisam ocekivao. Veselinovicu se zameralo izgleda samo zbog dve odluke u vezi kasnjenja i prekida koju je odradio po propisima po njihovom misljenju, a ostalo ih kanda nije ni zanimalo jer a nigde se ne pominje sama utakmica kao da to nije ni bitno. E tu je najveci problem pojeo vuk magarca i gotovo toliko o tome. Cekali smo idiotske kazne sad da vidimo sta ce dalje biti, ja cu se nadati najboljem po Vosu pa sta bude. Jedno bar znam mene nece tek tako oterati.
kowalski
Postovi: 786
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 4:44 pm
Lokacija: Tatooine

Post od kowalski »

Kao i obicno u Srbiji, pravi nalogodavci i inspiratori zlocina ostace nepoznati i nekaznjeni. A za sto godina, neki buduci sud ce doneti odluku o rehabilitaciji FK Vojvodina, Stare Dame koju su kriminalci gazili i jeli joj dzigericu, spolja i iznutra.

U skladu sa tim moze i promena druge strofe:

Je-u nas svi od reda,

od nazad, a i spreda,

Vosina sudbina!
Slika
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Korisnikov avatar
slanobarac
Postovi: 3447
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 4:57 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od slanobarac »

To je samo predizborno obećanje(vidi datum), bar mi imamo iskustvo sa našim političarima. Nema ništa od toga, pogotovo u ovoj nakaradnoj ligi gde se skoro sve zna.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

"И није било тешко да све им лепо узмем, такав је мој живот, ја другачије не умем."

Slika
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

Bask navodno odustao od super lige, Pazarci slave...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
NSKrajisnik
Postovi: 122
Pridružio se: Uto Dec 07, 2010 3:16 am

Post od NSKrajisnik »

Zasto su odustali?
Akcent
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Mar 25, 2011 2:02 pm
Lokacija: Srpska Atina

Post od Akcent »

novosadjanin napisao:Bask navodno odustao od super lige, Pazarci slave...
Sumnjivo je meni nesto oko tog BASK-a jos odavno...
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
ZmagoNS
Postovi: 229
Pridružio se: Uto Sep 01, 2009 7:02 pm

Post od ZmagoNS »

Pa to da BASK odustaje od prve lige se pricalo jos krajem prve polusezone,ali sam mislio da ce slediti prodaja bodova pred kraj,a s obzirom da do toga nije doslo,i te price su nekako zamrle.. Sve u svemu,jedna filijala partizana se menja potencijalnom drugom,ali opet,mnogo manje zlo je Novi Pazar,definitivno! Ako nista drugo,crveni blizanac nece imati ni malo lak posao protiv njih! :D
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Post od AntonioKasano »

Могуће је да су чекали да виде ко ће бити други и утакмицу НП-Раднички. Па кад Раднички већ нису елиминисали онда је Нови Пазар свакако боља филијала од БАСК-а.
Korisnikov avatar
kej
Postovi: 618
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 10:58 am

Post od kej »

Dosli smo do toga da neki klub nazivamo grobarskom filijalom i pre nego sto ga vidimo na delu..
Drugo: s obzirom kakve smo rezultate i igru(pogotovo igru) imali na poslednjih nekoliko utakmica protiv zvezde, mislim da nemamo bas pravo da bilo koga nazivamo necijom filijalom.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Zaključana tema