Jelen Super Liga 2010/11

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Post od Red Marquis »

kej napisao:Dosli smo do toga da neki klub nazivamo grobarskom filijalom i pre nego sto ga vidimo na delu..
Drugo: s obzirom kakve smo rezultate i igru(pogotovo igru) imali na poslednjih nekoliko utakmica protiv zvezde, mislim da nemamo bas pravo da bilo koga nazivamo necijom filijalom.
Pa Rasim Ljaljić je razlog zašto se klub naziva filijalalom. A i dolazak Paunovića iz BASKa na mesto trenera.
Ali ovo drugo, stvarno, dok se sami ne pobunimo protiv svojih demona, nemamo pravo da pljujemo.

Sledeće godine pred prvi meč sa ciganima, treba da se zapreti rascepima u gornjem ekstremitetu svima ako se 29 maj ponovi.
Io odio Belgrado
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

I BASK bi bio njihova filijala, svejedno je ko ce uci. Kriminal super liga. Pre nekoliko meseci neki poslanik u sred skupstine je rekao da ce u prvu ligu uci Novi Pazar i Radnicki, a FSS rekao da ce ga tuziti. Oce sad povuci tuzbu?
uporan
Postovi: 562
Pridružio se: Pon Apr 04, 2005 7:49 pm
Lokacija: CENTAR
Kontakt:

Post od uporan »

UH!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Mi treba svu našu energiju (i interes) da usmerimo na Ligu Evrope i ne treba da je uzalud rasipamo na ispravljanje ,,krive Drine" u domaćim takmičenjima.Preko LE potvrdimo vrednost i stvorimo imidž respektabilnog tima i Kluba.
Izlaskom sa finala kupa otvorili smo principjelno pitanje o regularnosti u domaćem takmičenju, gde su pravi vinovnici skandala ostali bez zasluženih kazni, međutim spotakli smo se i sami o isti kamen, već nekoliko nedelja kasnije, tako da sada samo uspeh u Evropi može vratiti težinu našim rečima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vuke
Postovi: 495
Pridružio se: Pet Mar 16, 2007 4:27 pm

Post od Vuke »

Pre nekoliko sezona je bila slicna situacija, da odustaje klub iz nizeg ranga, tada je prednost dobio klub iz viseg ranga koji je trebao da ispadne! Cinimi se Banat!?

Mora uprava FK Vojvodine dati punu podrsku FK Indjiji[Jesic je posle finala kupa prvi stao na nasu stranu]


Mislim da je neprihvatljiva odluka o barazu, pravila i zakoni moraju da budu isti za sve! Ne smemo dozvoliti da politicari uvode Novi Pazar, tamo je ulozen veoma veliki novac i na misice ih uvode!

Pored Rasima i Paunovica, nkp ima jos mnogobrojne kontakte i uticaje na Novi Pazar!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Slika
Slika
Zaključana tema