Raspored za sezonu 2010/2011

ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Jeste teži i to osetno, ali mislim da bi čak nekako mogao da nam više legne gledajući gde igramo sa nekim protivnicima.Ali pre svega mislim da sve zavisi od starta i meča u Jagodini, samo ako tu dobijemo može da bude tako kako sam napisao.Jagodina je uzdrmana, biće velikih previranja kod njih sada, oteraće neke igrače i mi to jednostavno moramo da iskoristimo, pogotovo što bi smo trebali da budemo još jači i uigraniji posle novih zajedničkih priprema sa istim trenerom, a nadam se i istim igračima.
vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Post od vojvodina jedna jedina »

Ako smo pravi,dobicemo sve protivnike do duela sa Partizanom a onda neka puca na sve strane...
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Post od Red Marquis »

Meni se uopšte ne čini da je teži. Pregremeli smo Banjicu(kao i uvek :cry: ), Marakanu, Lučane, Suboticu...Čeka nas Ivanjica i JNA...
Složio bih se sa Iceom, Jagodina je prelomna, taj meče će odrediti da li čekamo polufinale kupa samo, ili ćemo igrati prvenstvo kako treba.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post od KoKanidja »

Јел се знају датуми утакмица за други део првенства?
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Post od Del_Boske »

KoKanidja napisao:Јел се знају датуми утакмица за други део првенства?
http://www.ofkbeograd.co.rs/?tip=tabela&sez=1&takm=1
Mare
Postovi: 1030
Pridružio se: Pet Maj 08, 2009 11:06 am
Lokacija: Novi Sad

Post od Mare »

Voja napisao:Mislim da nam je raspored u nastavku sezone,bar 40% tezi
Slažem se, dovoljno da pogledamo samo tri poslednja kola. Dva gostovanja i onda u poslednjem domaćinstvo Zvezdi. Ukoliko im bodovi budu neophodni mogu samo da mislim koji će to biti pritisak i kako će sudije odraditi tu tekmu. Smederevci nam nikad nisu ležali, a biće gadno i u komšiluku, jer nažalost verujem da Inđija tri kola pre kraja još uvek neće obezbediti opstanak. Pored toga gostujemo Partizanu, OFK Beogradu, a nezgodno će biti i u prvom kolu kad gostujemo Jagodini koja je poznata kao ekipa koja svoj bodovni saldo popravlja isključivo na domaćem terenu. Tu je i teško gostovanje u Ivanjici, a što se tiče domaćinstava ne zaboravite da su prošle godine i Spartak i Rad odneli kompletan plen sa našeg Karađorđa. Onda za razliku od većine ekipa na našu sreću mi moramo da mislimo i na kup, gde svi realno očekujemo to finale. Međutim, ako kaniš pobediti ne smeš izgubiti, jel tako? Verujmo u Milinkovića i ekipu i nadajmo se najboljem!
Kamenica
Postovi: 323
Pridružio se: Uto Okt 20, 2009 9:24 pm
Lokacija: Sremska Kamenica

Post od Kamenica »

Bice zanimljiva utakmica sa ciganima, ali u redu sa njima igramo u poslednjem kolu na "Karadjordju", a do tada ce mnoge stvari da budu poznate. Moramo da odigramo hrabro. Nema nam druge.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
Korisnikov avatar
One and only
Postovi: 481
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 8:08 pm
Lokacija: Zapad

Post od One and only »

Raspored u PDF formatu za celu sezonu.

http://www.superliga.rs/document/raspored%202010-11.pdf
United of Vojvodina
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post od kafe bagdad »

Jel ima neko predstavu kad se igra finale kupa? Mozda 4. maj 2011.?
Korisnikov avatar
toftir
Postovi: 173
Pridružio se: Ned Jun 27, 2010 6:49 pm
Lokacija: Pored Dunava

Post od toftir »

kafe bagdad napisao:Jel ima neko predstavu kad se igra finale kupa? Mozda 4. maj 2011.?
Igracemo 11. maja
" Only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry."
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

Dosta tezak raspored u poslednjih 8 kola. Posebno bih izdvojio OFK, Rad i Smederevo. Od nesto laksih utakmica tu su Hajduk i Indjija.
Idemo utakmicu po utakmicu, prvi je Hajduk u sredu!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Nešto sam načuo da bi mi i partizani mogli igrati svoje utakmice u petak, zbog finala kupa. Ko prvi bude imao info, molio bih ga da objavi ovde...
POŠTO OBRAZ ???!!!
soderstorm
Postovi: 450
Pridružio se: Sre Avg 26, 2009 1:33 am

Post od soderstorm »

Milan napisao:Nešto sam načuo da bi mi i partizani mogli igrati svoje utakmice u petak, zbog finala kupa. Ko prvi bude imao info, molio bih ga da objavi ovde...
Po njihovom sajtu igraju u petak od 19 casova. Cak se vidi i po rasporedu treninga.
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Post od Grof Žekula »

Milan napisao:Nešto sam načuo da bi mi i partizani mogli igrati svoje utakmice u petak, zbog finala kupa. Ko prvi bude imao info, molio bih ga da objavi ovde...
Oni u petak u 19h, mi u subotu u 17h!
Deja91
Postovi: 39
Pridružio se: Pon Jun 22, 2009 12:49 am
Lokacija: Novi Sad,Podbara

Post od Deja91 »

Jel zna neko kada i u koliko sati igramo sa Spartakom?
FK INDEX
Zaključana tema