Titula nema cenu!!! (parodija)

Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Titula nema cenu!!! (parodija)

Post od Voja »

Evo,nase sve ucestalije sprdanje na forumu sa ovom devizom (Titula nema cenu) me podstaklo na otvorim ovaj topic,za koji mi je ideja da se ovde postuju sve izjave za medije,funkcionera naseg kluba u kojima se najavljuje pohod na titulu.Dobrodosli su i aktuelni,ali i stari clanci,skenirani dokumenti... cisto da za neku dalju istoriju,skupimo sva ta prazna obecanja na jedno mesto.Nadam se vasoj podrsci jer ipak

TITULA NEMA CENU


p.s.ovde se slobodno mogu kopirati i textovi koji su postovani u druge topice,jer ovo je kao sto rekoh,strana za prazna obecanja :wink:
Slika
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

RATKO BUTOROVIĆ OBELODANIO LISTU ŽELJA

Kao što je i do sada činio od kada je stao na čelo FK Vojvodina, Ratko Butorović je juče obelodanio listu želja,preciznije preneo je odluku klupskog Upravnog odbora da i zvanično uputi ponude beogradskim večitim rivalima. Nije šala, Vojvodina je zainteresovana da dovede, ni manje ni više, nego sedmoricu prvotimaca Partizana i trojicu iz Crvene zvezde.


- Zvaničnu ponudu na gospodu Stojkovića i Damjanovića na Marakanu i Popovića i Zečevića u komšiluk na Topčidersko brdo poslali smo za angažovanje: Nemanje Rnića, Ivice Kralja, Milivoja Ćirkovića, braću Marinković, Alberta Nađa i LJubišu Vukelju iz redova crno-belih, kao i za Dušana Bastu, Milanka Raškovića i Aleksandra Pantića iz Crvene zvezde - šokirao je prisutne novinare presednik FK Vojvodina.

Ratko Butorović je zatim potvrdio da je Vojvodina spremna da za Dušana Bastu plati milion evra!
- Ne znam i ne zanima me koliko Zvezda dobija od Herenvena. Naša ponuda je konkretna, tačna i na čelnicima Crvene zvezde je da je odbiju, prihvate ili predlože nešto treće. Za ostale igrače smo zainteresovani, a na klubovima je da ispostave račun. U zavisnosti od toga koliko budu objektivni vući ćemo dalje poteze.

Rajevac da se izjasni

Za mnoge je iznenađujuće odjeknula i vest da se Milovan Rajevac lomi oko toga hoće li i u sledećoj sezoni sedeti na klupi Vojvodine.
- Tražio sam napismeno od našeg trenera uslove pod kojima će voditi prvi tim u novom prvenstvu. Isto će učiniti i Upravni odbor FK Vojvodina. Ono što sada traži Rajevac Vojvodina nije spremna da mu ispuni. Uskoro će se znati hoćemo li nastaviti saradnju ili ćemo morati da potražimo dugo rešenje.

Na pitanje otkud Vojvodini toliki novac, Butorović je dodao:
- Verujte, ako Zvezda za Bastu kaže „da“, za pola sata imaće novac na računu!
U prilog ovoj tvrdnji ide i podatak da je polovina sume za Zvezdinog plavušana već obezbeđena.
- Prodali smo Turcima Nikolu Petkovića za 450.000 evra i Rumunima (Uta, Arad) Predraga Sikimića za 50.000 evra. Za njih dvojicu prilikom dovođenja u Vojvodinu izdvojili smo jedan evro.

Kosanović ili Bekvalac

Ukoliko se Vojvodina ne dogovori s Milovanom Rajevcom, nezvanično, najveće šanse da sednu na klupu novosadskog superligaša imaju Milorad Kosanović i Dragoljub Bekvalac. Kao jedna od mogućnosti pominje se i Slobodan Krčmarević.

Predsednik Vojvodine nije, poput naših najtrofejnijih klubova, lud za strancima.
- Stranci ne mogu da igraju za našu reprezentaciju, a sa druge strane siguran sam da na našem tržištu ima mnogo dobrih i talentovanih fudbalera kojima je potreban pravi rad. Mis smo samo sa DŽozefom Kizitom, koji je praktično godinu dana bio na ledu, napravili vrlodobar rezultat. Kizito će u sledećoj sezoni imati više prilike da igra, a na njemu je da se opravda poverenje - veli Butorović.

Vojvodina: Stepanović novi trener?
Vicešampion jesenjeg dela Jelen Superlige, novosadska Vojvodina narednih dana trebalo bi da dobije novog trenera.

U Vojvodini i dalje negiraju da su sa bilo kim vodili pregovore na temu "novi šef stručnog štaba", ali kako B92 nezvanično saznaje Vojvodinu će na proleće predvoditi dosadašnji trener Čukaričkog Dragoslav Stepanović. Dragan Radojičić, koji je u finišu sezone predvodio "lale" bio je samo privremeno rešenje, a "Novosti" su kao ozbiljne kandidate navele i Aleksandra Jankovića i Vladimira Vermezovića.

Bivši trener Partizan Vladimir Vermezović i ranije je bio kandidat za klupu novosadskog kluba, a postoje informacije da je Aleksandar Janković imao ozbiljan i konkretan razgovor sa predsednikom Gajićem.

U svakom slučaju, najkasnije za desetak dana bi trebalo da se zna ko će na proleće preuzeti odgovornost i predvoditi motivisanu Vojvodinu u borbu za titulu koju Novosađani stalno najavljuju.

Jedno vreme su kao kandidati za trenera Vojvodine figurirali Bugarin Krasimir Balakov i Nemac Volfang Frank, ali je očigledno da su stranci ovoga puta otpali kao kandidati.

Čelnici novosadske Vojvodine zainteresovani su da do kraja prelaznog ruka angažuju fudbalera Partizana Žuku i igrača Crvene zvezde Ognjena Koromana





Uprava Vojvodine u narednih nekoliko dana i zvanično će poslati ponudu Partizanu i Crvenoj zvezdi za dvojicu fudbalera.

- Želimo da u prolećni deo sezone, odnosno u borbu za titulu udjemo jači, a Žuka je fudbaler o kojem najozbiljnije razmišljamo. Isto važi i za Koromana, jer je on spreman da postane član našeg kluba - izjavio je predsednik Vojvodine Vojislav Gajić.

On je istakao da zna da bi obeštećenje za Žuku i Koromana bilo previsoko, ali veruje da to ne mora da bude prepreka. Vojvodinu bi mogli da napuste Dušan Tadić, Igor Djurić i Aleksandar Popović.

Gajić je istakao da nijedan fudbaler neće napustiti redove Vojvodine pre nego što klub obezbedi alternative.

DVOJICA KANDIDATA ZA ŠEFA STRUČNOG ŠTABA VOJVODINE

Ivica Brzić ili Lotar Mateus naslediće na klupi FK Vojvodina Milovana Rajevca. Posle jučerašnjeg dana to je više nego izvesno, a odluka će najverovatnije pasti već danas.


- Obojica su u Novom Sadu i s obojicom sam razgovarao – izjavio je Ratko Butorović, koji je i ovoga puta dokazao da događajima ide u susret. – I Brzić i Mateus imaju kvalitete i prednosti zbog kojih su u najužem izboru za mesto trenera, a naš Upravni odbor doneće konačnu odluku kome ćemo ukazati poverenje.

Ivica Brzić je rođeni Novosađanin (28. maj 1941. godine), kapiten šampionske generacije Vojvodine iz 1966. godine, koji je crveno-beli dres nosio od 1964. do 1972. godine. U trenerskoj karijeri vodio je španske klubove Ovijedo, Alikante, Osasunu i Majorku. U Španiji je proveo devet godina, a u Peruu, gde inače živi s porodicom, vodio je uspešno tamošnje najpopularnije klubove Ameriku i Alijansu. U Austriji je bio na klupi LASK-a iz Linca, a u našoj zemlji trenirao je Vojvodinu u dva navrata i Rad.

U nagoveštaju da će u međuprostoru tim biti poveren Zoranu Mariću koji ima profi-licencu, možda upravo treba tražiti kopču za malu prednost Brzića nad Mateusom. Naime, Marić je bio Brzićev igrač, baš kao i Ilija Grubor doskorašnji Rajevčev pomoćnik, poznaje tim, aktuelni je direktor Omladinske škole i izvesno je da bi Vojvodina ovim potezom mogla da učini pravu stvar i da načini strategiju na duže staze.

Lotar Mateus je dvadeset godina mlađi od Ivice Brzuića (21. mart 1961.) i o njegovoj igračkoj karijeri izlišno je govoriti. U Borusiji Menhengladbah igrao je od 1979. do 1984. godine, sledećih pet godina bio je u Bajernu (sedam titula, tri kupa i jedan kup UEFA), a potom pet sezona u Interu, da bi karijeru 2000/2001. godine završio u NJujorku Metro Stars. U dresu reprezentacije Nemačke odigrao je 150 mečeva, kao kapiten “pancera” 1990. godine osvojio je titulu prvaka sveta u Italiji, a iste godine izabran je za najboljeg sportistu planete.

Angažovanje Mateusa bilo bi, nesumnjivo, izuzetan marketinški potez, jer je još uvek sveže sećanje na ulazak ovog trenera s Partizanom u Ligu šampiona. No, kasnije na klupi reprezentacije Mađarske i austrijskog Red Bul Salcburga sa kojim ga još veže ugovor, nije imao uspeha.

Današnji dan verovatno će doneti odgovor. Ko god da sedne na klupu Vojvodine imaće težak zadatak, ali i koga god od dvojice fudbalskih veličina Vojvodina angažuje, nagoveštaji su, učiniće dobar izbor.

Sava Savić
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Mozda ovoj temi dodati samo jos jedno malo pravilo.
Boldovati svaki deo poruke,koji je sustina ovog topica



Hvala :lol:
Slika
Korisnikov avatar
masta_ace
Postovi: 216
Pridružio se: Pon Avg 13, 2007 9:12 pm

Post od masta_ace »

Slika
Slika
Slika
Alexandar
Postovi: 194
Pridružio se: Čet Jan 22, 2009 3:37 pm

Post od Alexandar »

van der iV a.k.a Totti napisao:RATKO BUTOROVIĆ OBELODANIO LISTU ŽELJA

Kao što je i do sada činio od kada je stao na čelo FK Vojvodina, Ratko Butorović je juče obelodanio listu želja,preciznije preneo je odluku klupskog Upravnog odbora da i zvanično uputi ponude beogradskim večitim rivalima. Nije šala, Vojvodina je zainteresovana da dovede, ni manje ni više, nego sedmoricu prvotimaca Partizana i trojicu iz Crvene zvezde.


- Zvaničnu ponudu na gospodu Stojkovića i Damjanovića na Marakanu i Popovića i Zečevića u komšiluk na Topčidersko brdo poslali smo za angažovanje: Nemanje Rnića, Ivice Kralja, Milivoja Ćirkovića, braću Marinković, Alberta Nađa i LJubišu Vukelju iz redova crno-belih, kao i za Dušana Bastu, Milanka Raškovića i Aleksandra Pantića iz Crvene zvezde - šokirao je prisutne novinare presednik FK Vojvodina.

Ratko Butorović je zatim potvrdio da je Vojvodina spremna da za Dušana Bastu plati milion evra!
- Ne znam i ne zanima me koliko Zvezda dobija od Herenvena. Naša ponuda je konkretna, tačna i na čelnicima Crvene zvezde je da je odbiju, prihvate ili predlože nešto treće. Za ostale igrače smo zainteresovani, a na klubovima je da ispostave račun. U zavisnosti od toga koliko budu objektivni vući ćemo dalje poteze.
Pa za ove igrače su bile poslate konkretne zvanične ponude u blizance ali su odbijene, posle je Butorović izjavio i da nikad neće dobiti veću cifru od milion za Bastu što se i pokazalo kao tačno jer je prodat dosta jeftinije. Ne vidim zašto je ovo parodija?

I što se tiče Koromana to je bila skoro gotova stvar, bio je dva puta u NS i tada je i izbio najveći problem, razgovarao je sa različitim ljudima i to je razlog zašto nije potpisao, čini mi se da je proradila mala sujeta između rukovodećih ljudi našeg kluba, nažalost na štetu kluba, jer mislim da bi predstavljao pravo pojačanje.

Šansu da dovedu Žuku su naši rukovodioci videli u tome što ima u ugovoru cifru oko obeštećenja za koju ga Partizan mora pustiti ali su se naši malo prevarili (ili taj koji im je to otkrio nije sve rekao) jer to važi samo u slučaju njegovog odlaska u inostranstvo tako da je i to propalo.
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Alexandar napisao:
van der iV a.k.a Totti napisao:RATKO BUTOROVIĆ OBELODANIO LISTU ŽELJA

Kao što je i do sada činio od kada je stao na čelo FK Vojvodina, Ratko Butorović je juče obelodanio listu želja,preciznije preneo je odluku klupskog Upravnog odbora da i zvanično uputi ponude beogradskim večitim rivalima. Nije šala, Vojvodina je zainteresovana da dovede, ni manje ni više, nego sedmoricu prvotimaca Partizana i trojicu iz Crvene zvezde.


- Zvaničnu ponudu na gospodu Stojkovića i Damjanovića na Marakanu i Popovića i Zečevića u komšiluk na Topčidersko brdo poslali smo za angažovanje: Nemanje Rnića, Ivice Kralja, Milivoja Ćirkovića, braću Marinković, Alberta Nađa i LJubišu Vukelju iz redova crno-belih, kao i za Dušana Bastu, Milanka Raškovića i Aleksandra Pantića iz Crvene zvezde - šokirao je prisutne novinare presednik FK Vojvodina.

Ratko Butorović je zatim potvrdio da je Vojvodina spremna da za Dušana Bastu plati milion evra!
- Ne znam i ne zanima me koliko Zvezda dobija od Herenvena. Naša ponuda je konkretna, tačna i na čelnicima Crvene zvezde je da je odbiju, prihvate ili predlože nešto treće. Za ostale igrače smo zainteresovani, a na klubovima je da ispostave račun. U zavisnosti od toga koliko budu objektivni vući ćemo dalje poteze.
Pa za ove igrače su bile poslate konkretne zvanične ponude u blizance ali su odbijene, posle je Butorović izjavio i da nikad neće dobiti veću cifru od milion za Bastu što se i pokazalo kao tačno jer je prodat dosta jeftinije. Ne vidim zašto je ovo parodija?

I što se tiče Koromana to je bila skoro gotova stvar, bio je dva puta u NS i tada je i izbio najveći problem, razgovarao je sa različitim ljudima i to je razlog zašto nije potpisao, čini mi se da je proradila mala sujeta između rukovodećih ljudi našeg kluba, nažalost na štetu kluba, jer mislim da bi predstavljao pravo pojačanje.

Šansu da dovedu Žuku su naši rukovodioci videli u tome što ima u ugovoru cifru oko obeštećenja za koju ga Partizan mora pustiti ali su se naši malo prevarili (ili taj koji im je to otkrio nije sve rekao) jer to važi samo u slučaju njegovog odlaska u inostranstvo tako da je i to propalo.
Pa upravo zato je i parodija,sto uvek prvo kazemo hop,pa onda skocimo.Sto se prvo nisu raspitali ko svet,pa tek onda slali eventualnu ponudu(za koju sumnjam da je i postojala)?I kako je moguce da od 10 igraca bas ni jednog nisu doveli(s tim da Vukelja nije ni covek,a kamoli igrac)?I kako je moguce kad titula nema cenu,da je onaj Kinez od 250 000 evra preskup?Kao satro,nije nam puno 1 000 000 evra za mrtvog Bastu,ali nam je puno 250 000 za ,po recima mnogih,dosta dobrog Kineza?Sve je to jedno veliko prodavanje magle,posle koga smo i sami sebi sve vise smesni,a kamoli drugima.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Niko njih ne vuce za jezik da na sav glas obecavaju titulu!!!
Meni to zaista postaje u pocetku malo smesno,a sad.... ma ne mogu ni da napisem,ali ok.... idemo dalje.... bice jos clanaka tu.

Zanimljivo je da se aleksandar aktivirao bas u ovoj temi :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Juris na duplu krunu!!! :lol:
Korisnikov avatar
Alan Ford
Postovi: 397
Pridružio se: Pet Okt 24, 2008 6:13 pm
Lokacija: Novi Sad - Vojvodina

Post od Alan Ford »

Sve je moguce, sem drvene furune :wink:
Alexandar
Postovi: 194
Pridružio se: Čet Jan 22, 2009 3:37 pm

Post od Alexandar »

van der iV a.k.a Totti napisao:
Alexandar napisao:
van der iV a.k.a Totti napisao:RATKO BUTOROVIĆ OBELODANIO LISTU ŽELJA

Kao što je i do sada činio od kada je stao na čelo FK Vojvodina, Ratko Butorović je juče obelodanio listu želja,preciznije preneo je odluku klupskog Upravnog odbora da i zvanično uputi ponude beogradskim večitim rivalima. Nije šala, Vojvodina je zainteresovana da dovede, ni manje ni više, nego sedmoricu prvotimaca Partizana i trojicu iz Crvene zvezde.


- Zvaničnu ponudu na gospodu Stojkovića i Damjanovića na Marakanu i Popovića i Zečevića u komšiluk na Topčidersko brdo poslali smo za angažovanje: Nemanje Rnića, Ivice Kralja, Milivoja Ćirkovića, braću Marinković, Alberta Nađa i LJubišu Vukelju iz redova crno-belih, kao i za Dušana Bastu, Milanka Raškovića i Aleksandra Pantića iz Crvene zvezde - šokirao je prisutne novinare presednik FK Vojvodina.

Ratko Butorović je zatim potvrdio da je Vojvodina spremna da za Dušana Bastu plati milion evra!
- Ne znam i ne zanima me koliko Zvezda dobija od Herenvena. Naša ponuda je konkretna, tačna i na čelnicima Crvene zvezde je da je odbiju, prihvate ili predlože nešto treće. Za ostale igrače smo zainteresovani, a na klubovima je da ispostave račun. U zavisnosti od toga koliko budu objektivni vući ćemo dalje poteze.
Pa za ove igrače su bile poslate konkretne zvanične ponude u blizance ali su odbijene, posle je Butorović izjavio i da nikad neće dobiti veću cifru od milion za Bastu što se i pokazalo kao tačno jer je prodat dosta jeftinije. Ne vidim zašto je ovo parodija?

I što se tiče Koromana to je bila skoro gotova stvar, bio je dva puta u NS i tada je i izbio najveći problem, razgovarao je sa različitim ljudima i to je razlog zašto nije potpisao, čini mi se da je proradila mala sujeta između rukovodećih ljudi našeg kluba, nažalost na štetu kluba, jer mislim da bi predstavljao pravo pojačanje.

Šansu da dovedu Žuku su naši rukovodioci videli u tome što ima u ugovoru cifru oko obeštećenja za koju ga Partizan mora pustiti ali su se naši malo prevarili (ili taj koji im je to otkrio nije sve rekao) jer to važi samo u slučaju njegovog odlaska u inostranstvo tako da je i to propalo.
Pa upravo zato je i parodija,sto uvek prvo kazemo hop,pa onda skocimo.Sto se prvo nisu raspitali ko svet,pa tek onda slali eventualnu ponudu(za koju sumnjam da je i postojala)?I kako je moguce da od 10 igraca bas ni jednog nisu doveli(s tim da Vukelja nije ni covek,a kamoli igrac)?I kako je moguce kad titula nema cenu,da je onaj Kinez od 250 000 evra preskup?Kao satro,nije nam puno 1 000 000 evra za mrtvog Bastu,ali nam je puno 250 000 za ,po recima mnogih,dosta dobrog Kineza?Sve je to jedno veliko prodavanje magle,posle koga smo i sami sebi sve vise smesni,a kamoli drugima.
Nemam nameru da ovde opravdavam nečije poteze i naveo sam da određeni potezi su na štetu kluba, vrlo dobro znaš da su i ovi iz Zvezde tada javno rekli da su im stigle ponude za te igrače iz Vojvodine i da nemaju nameru da ih prodaju domaćim timovima. Oko Žuke se slažem da su ovi naši ispali ne ozbiljni, taj koji im je otkrio tu informaciju (ili prodao) dobro ih je nasamario.
Za Kineza ne znam koliko si upoznat oko cele situacije, ali evo reći ću ti da pare nisu razlog njegovog ne dolaska u Vojvodinu, druga je kombinacija bila u pitanju pa verovatno nisu bili svi iz naše uprave zadovoljni takvim razvojem situacije i zato nije ni završio kod nas i slažem se da je to opet njihova ne ozbiljnost a mi kao klub opet ispadamo smešni!

Vojo ne znam zašto takvo tvoje razmišljanje, stvarno nemam nikakvu zadnju nameru, javio sam se ovde jer mislim da neke stvari koje su iznete u ovoj temi nisu se baš tako odvijale i mislim da ne grešim oko tih igrača koje sam i spominjao. Znači nisam pisao oko njihovih obećanja o titulama i duplim krunama i ostalim blamažama naše uprave već o onom kako se i odvijala situacija.

Nekako imam osećaj čitajući postove pojedinaca (ovo se ne odnosi na tebe Vojo da me ne shvatiš pogršno) kao da žele da u klubu ništa ne valja kako bi mogli samo da pljuju po nekom jer to im dođe kao duševna hrana! Nisam video da su ti pojedinci napisali neki normalan post već samo pljuju i čekaju neku grešku da bi se naslađivali!
Uzeću primer Vukajlovića: mnogi su pljuvali po njemu od kad je došao u naš klub i sad kada ga nema na spisku za Antaliju opet ne valja!!! Pa ljudi odlučite se. Po meni on iskreno nije igrač za šampionsku Vojvodinu iako je proletos pružio nekoliko dobrih partija, ali nema mesta.
Slučaj Purke i Lazetić: bunite se što je Purke otišao na pripreme a između njega i Lazetića uvek bi pre odabrao Purketa (jesenas nam je doneo 6 bodova), a ovaj drugi da mu se brat ne druži sa mojim imenjakom (predsednikovim sinom) teško da bi ikad došao u Vojvodinu, i on je pljuvan celu jesen (ništa drugo nije ni zaslužio) i sad neki koji su ga pljuvali govore da mu treba pružiti drugu šansu!!! Kakva druga šansa, nema mesta za njega, to je realnost koja je kod nas malo drugačija nego što bi trebala da bude!


Izvinjavam se ako sam napisao neke stvari koje i nisu za ovu temu, ali morao sam jer odmah sam dočekan na nož. Jer to znači da ako imam drugačije mišljenje od većine nisam poželjan na ovom forumu? Mislim da u svojim postovima nisam nikog provocirao samo sam izneo neke stvari koje su istinite, ako mislite da grešim ili nisam u pravu spreman sam za svaku zdravu i normalnu diskusiju, ali nemojte me omalovažavati i smatrati za nekog ko ne zna o čemu piše.
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Alexandar napisao:ali nemojte me omalovažavati i
smatrati za nekog ko ne zna o čemu piše.
Druze,prvo da ti evo i ja u ime svih forumasa pozelim dobrodoslicu i odmah da ti pojasnim,to sto sam napisao da si se aktivirao bas u ovoj temi,nije neka provokacija,nego veliki uspeh teme,jer je uspela privuci jednog (od starta cu se usuditi i reci) kvalitetnog forumasa.Omalovazavanje je ovde 100% strana rec!!!videces i sam.Svi mi imamo odredjenih trenutaka,kad smo nervozni,neraspolozeni,imamo slab dan,ali veruj.... prag tolerancije ovde je vise nego fascinantan.Pojam "omalovazavanje" mogu samo da podvedem pod sve ove izjave ljudi iz uprave,jer mislim da glupim izjavama omalovazavaju direktno nas simpatizere i navijace kluba.Bas me zanima koje je njihovo pokrice za takve reci!?
Ili ako vec prave cirkus,sto ne upute ponudu za Ronaldinja recimo.Neka ponude 10 miliona evra,svejedno taj nece doci,a mi cemo bar na taj nacin izaci na svetsku scenu.... pre nego geslom "titula nema cenu"

I na kraju jos samo da ti skrene paznju,da ne bude da je sve idilicno ovde,strasno me nerviras tim tvojim "produzenim" pisanjem postova :lol: Kako ti to samo uspeva,oci mi ispadnu dok citam.Pritisni ENTER ponekad :lol:
ali... i ako ne pritiskas,citacu ja i dalje... TITULA NEMA CENU!!! 8)
Slika
Alexandar
Postovi: 194
Pridružio se: Čet Jan 22, 2009 3:37 pm

Post od Alexandar »

Voja napisao:I na kraju jos samo da ti skrene paznju,da ne bude da je sve idilicno ovde,strasno me nerviras tim tvojim "produzenim" pisanjem postova :lol: Kako ti to samo uspeva,oci mi ispadnu dok citam.Pritisni ENTER ponekad :lol:
Pa neka smanje onu sliku gore i biće sve ok, sačuvaćeš oči 8)
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
Cika_toma

Post od Cika_toma »

Aleksandre, neko je na jednoj od tema odradio retrospektivu prelaznog roka u prelaznih nekoliko sezona...Pogledaj, pa komentarisi.

A, sto se tice Kineza, da siguran sam da su "neke druge varijante"... hm... insajder informacije, sto ih volim :D
Alexandar
Postovi: 194
Pridružio se: Čet Jan 22, 2009 3:37 pm

Post od Alexandar »

Cika_toma napisao:A, sto se tice Kineza, da siguran sam da su "neke druge varijante"... hm... insajder informacije, sto ih volim :D
Hm... opet malo ironije, ne znam zbog čega!? Koliko sam primetio i ranije je na ovom forumu bilo dosta tih, kako kažeš, insajder informacija pa nisi komentarisao na ovaj način, no nema veze.
Jesi li se nekad zapitao zašto naš klub ima jednog predsednika i 3 (tri) podpredsednika? Jesi li se nekad zapitao zašto neko od njih da jednu izjavu, pa neko drugi od njih skroz nešto drugo izjavi o toj istoj temi? Jesi li se zapitao zašto njih trojica seku vrpcu na otvaranju one nove zgrade na Veterniku? Jesi li se zapitao oko slučaja Stepanović, kako to sve dogovoreno pa posle nešto drugo ispadne, jel to slučajno? Jel Koroman slučajno dolazi na pregovore na dva različita mesta ili je to trebalo da se obavi u klubu? I još milion drugih takvih sličnih pitanja...
E otuda i ''neke druge varijnte'' oko Kineza, a pare su im bile samo dobar izgovor!
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
Cika_toma

Post od Cika_toma »

Bilo je insajder informacija, koje je davao bivsi Trener (sa velikim T), Milan Djuricic Djumi ili clanovi tipa Stare Garde koji su u prijateljskim odnosima sa pojedinim igracima...

Nemas potrebe da mi objasnjavas kako i sta funkcionise u klubu, u to su ovde svi podosta upuceni, a imajuci u vidu da sam odredjeno vreme proveo radeci u sportskim medijima i da imam izvesno iskustvo i poznanstva iza sebe, iluzorno je dalje trositi reci...
Zaključana tema