Titula nema cenu!!! (parodija)

vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Post od vojvodina jedna jedina »

Ovo je samo jos jedan dokaz dokle je doguralo novinarstvo u Srbiji...
Korisnikov avatar
dapokalypto
Postovi: 209
Pridružio se: Pon Jul 14, 2008 10:49 am

Post od dapokalypto »

Pa i novinari su ljudi, valjda i oni treba od necega da zive... :lol: :lol: :lol:
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Mislim da se generalno,reakcija Vosinih navijaca na ovakve tekstove mnogo izmenila u odnosu na prethodne godine,sto je za svaku pohvalu!!!
Slika
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Voja napisao:Mislim da se generalno,reakcija Vosinih navijaca na ovakve tekstove mnogo izmenila u odnosu na prethodne godine,sto je za svaku pohvalu!!!
Naucili konacno :lol:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

ssnigd napisao:
Voja napisao:Mislim da se generalno,reakcija Vosinih navijaca na ovakve tekstove mnogo izmenila u odnosu na prethodne godine,sto je za svaku pohvalu!!!
Naucili konacno :lol:
Nikad nije kasno :lol:

Nego, pitam se, i to mrtav-ozbiljan, hocemo li za koju godinu imati priliku ovako procitati da je FK Vojvodinu osnovao Bata licno 2005. godine i da one nije ni postojala pre njega, da je ono od 1914. bila samo iluzija? :roll:
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

Voja napisao:Mislim da se generalno,reakcija Vosinih navijaca na ovakve tekstove mnogo izmenila u odnosu na prethodne godine,sto je za svaku pohvalu!!!


Toliko se izmenila da je sada otprilike ista kao reakcija navijaca blizanaca (a znamo da nam oni zele dobro) :oops:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
TomaNS
Postovi: 420
Pridružio se: Pon Mar 22, 2010 12:12 am

Post od TomaNS »

To nisu krivci primitivci sto su pokupili mast
korov nikne digod stigne, ma svaka njima cast
Krivi smo mi
Otkud svi ti paraziti sto su nam zagustili
nemoj stari moj, krivi smo mi sto smo ih pustili
Ma sta su znali djenerali i brkati majori...

....
Putuj Evropo, i nemoj cekati na nas!
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

Volim Titulu i rado je se sećam! :mrgreen:
sportske.net napisao:Lazetić kao Šestić

Nikola Lazetić potpisao za Vojvodinu. Novosađani očekuju da bude vođa mladog tima i rado se prisećaju 1989. godine.

Te sezone je u Vojvodinu stigao Miloš Šestić, Zvezdina legenda i bivši reprezentativac, pa je tim kome niko nije davao šansu postao prvak.

U Vojvodini vole takvu analogiju.

"Neka se istorija ponovi, Lazetić je već igrao za Vojvodinu, radi se o velikom profesionalcu, iskusnom igraču. Očekujemo da bude primer ostalima i vođa na terenu, jer imamo mladu ekipu", kaže predsednik Butorović.

On je dodao da je Lazetić stigao da zameni povređenog Branu Ilića.

Bivši kapiten Zvezde je već trenirao sa novim klupskim drugovima, a danas će biti predstavljen na konferenciji za štampu.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Ali kakva naslov, kakav naslov :mrgreen: :rage: :mrgreen: :rage:

Ma koji li retard pise ovako nesto ili jos bolje koji li smislja ovako nesto. Boze mili hoce li u ovoj Vojvodini proci jedan prelazni rok, a da mi ne dobijamo sede vlasi na glavi slusajuci i citajuci ovakve vesti.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

Zbog ovog bodovanog ide u parodiju :wink:
Sportske.net napisao:Lazetić: "Partizan mora, mi rasterećeni..."

Nikola Lazetić priznaje da mu nedostaju mečevi, ali će igrati protiv Partizana. Šansu Vojvodine vidi u nadigravanju sa šampionom...
Lazetić je debitovao za Vojvodinu (u svom drugom boravku u ovom klubu), prošle nedelje u Lučanima, protiv Slobode.

Videlo se da mu nedostaju utakmice.

"Osećaj je zaista bio poseban, ali mi nekako nedostaje osećaj za loptu. No, upisao sam taj jedan meč, do nedelje je dovoljno vremena da budem spremniji i dobijem na hitrini", kaže nekadašnji kapiten Zvezde.

On smatra da će Partizanu smetati imperativ.

"I kada sam igrao za Zvezdu, uvek je pred Novi Sad moranje, i to je teško podneti. Partizan je u takvoj situaciji, a mi smo rasterećeni. Smatram da možemo da se nadigravamo, dobijemo meč, čime bi uhvatili priključak sa beogradskim klubovima", rekao je Lazetić.

On je letos imao ponudu Partizana, ali je odbio da pređe u Humsku, da bi u finišu prelaznog roka potpisao za Vojvodinu.

Lazetić je otkrio i da bi narednog leta mogao da završi karijeru i preuzme neku od trenerskih pozicija u školi fudbala Vojvodine.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
uporan
Postovi: 562
Pridružio se: Pon Apr 04, 2005 7:49 pm
Lokacija: CENTAR
Kontakt:

Post od uporan »

Zeljafcv napisao:
1. deo "Osećaj je zaista bio poseban, ali mi nekako nedostaje osećaj za loptu. No, upisao sam taj jedan meč, do nedelje je dovoljno vremena da budem spremniji i dobijem na hitrini",

2. deo Lazetić je otkrio i da bi narednog leta mogao da završi karijeru i preuzme neku od trenerskih pozicija u školi fudbala Vojvodine.
Izvinjavam se, ali meni ovo prvo više deluje kao parodija, pogotovo deo koji se odnosi na to da do nedelje može da se desi čudo. Drugi deo mi je parodija u najavi. Tj. bila bi da nije žalosno.
UH!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Post od Red Marquis »

Znači, u nedelju dana od babe do fudbalera? Šta ti gutaš, moj Nikola :lol:
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

Camel napisao:I cirkus je kompletan!

http://sportal.rs/news.php?id=40145
"Nemojte ljudi ko Boga vas molim! Nemam vise snage da cistim bunar... U ovom mestu ima jos 10 bunara, a vi bacate samo u moj.."
:lol:

Našao sam paralelu između današnje FK Vojvodine i bunara. :wink:

- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Apelujem na sve navijace Vojvodine, da ne pricamo o tituli. Jos je niko nije osvojio u novembru/decembru. Znali smo da ismevamo upravu zbog takvih izjava, a pogledajte sada situaciju, ko prica o tituli, mi ili uprava :!: :wink:
Nama mora biti prevashodni cilj da punimo Karadjordje, prvo sever kao osnovu i glavni zamajac dobre atmosfere na stadionu, a onda ravnopravno istok i zapad :!: Samo tako mozemo postati konkurenti onim tvorevinama. Ova pobeda nad Smederevom je pokazala da smo sazreli kao ekipa. Boljka punog Karadjordja(iako danas nije bio pun :mrgreen: ), boljka tri uzastopne pobede, boljka da zaseremo kada nam je najpotrebnija pobeda, je ovom utakmicom za mene zavrsena.

PS. Pun Karadjordje slaninara, mi znaci u zivotu mnogo vise, nego titula u ovoj smesnoj ligi :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
toftir
Postovi: 173
Pridružio se: Ned Jun 27, 2010 6:49 pm
Lokacija: Pored Dunava

Post od toftir »

ssnigd napisao:Apelujem na sve navijace Vojvodine, da ne pricamo o tituli. Jos je niko nije osvojio u novembru/decembru. Znali smo da ismevamo upravu zbog takvih izjava, a pogledajte sada situaciju, ko prica o tituli, mi ili uprava :!: :wink:
Nama mora biti prevashodni cilj da punimo Karadjordje, prvo sever kao osnovu i glavni zamajac dobre atmosfere na stadionu, a onda ravnopravno istok i zapad :!: Samo tako mozemo postati konkurenti onim tvorevinama. Ova pobeda nad Smederevom je pokazala da smo sazreli kao ekipa. Boljka punog Karadjordja(iako danas nije bio pun :mrgreen: ), boljka tri uzastopne pobede, boljka da zaseremo kada nam je najpotrebnija pobeda, je ovom utakmicom za mene zavrsena.

PS. Pun Karadjordje slaninara, mi znaci u zivotu mnogo vise, nego titula u ovoj smesnoj ligi :!:
Covek objasnio u ovom postu! Potpisujem! Uvek smo imali losije rezultate u prolece, kada zavirimo u blizu proslost:
2009/2010: 24 - 21
2008/2009: 34 - 27
2007/2008: 34 - 27
Jedino smo sezone 2006/2007 bas pocepali u drugom delu sezone (sve sa po 1:0). Najvaznije je da se sacuva atmosfera, ne rasprodaje odbrana, ne dovode razni Bogunovici, Boje, da se ovaj tim sacuva na okupu pojacan jednim robusnim golgeterom, pa da na leto gledamo evropske utakmice na "karadjordju", bar se nadam da ce nam to dozvoliti ...
" Only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry."
Zaključana tema