Titula nema cenu!!! (parodija)

ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Slažem se sa iznetim, ipak uvek postoji ono ALI.

Teško je doći ovde do trofeja (ne mislim samo na titulu već i kup koji je ipak lakše osvojiti) kada se zna za koga su rezervisani, ali u neku ruku mi navijači Vojvodine moramo s vremena na vreme o tome pričati da bi vršili pritisak na određene strukture i da ne izgleda kako smo unapred od nečega digli ruke, to je najgore.Naravno, glupo je o trofejima pričati kao o nečemu sasvim izvesnom i realnom, ali mora se voditi neke priča u vezi pozadine koja stoji iza njih, vidimo i sami kakve se sve neregularnosti dešavaju.
Trofeji nam uopšte ne trebaju po svaku cenu, ali ipak želimo da jednom, naravno na pošten način završe kod nas.

E sad, mislim da je za nas opasnija priča o nekom uspehu u Evropi, o grupama lige Evrope.To je za nas za sada ogromna bajka.Treba proći treće i četvrto kolo kvalifikacija , a ni u jednom nećemo biti nosioci.Dobro, na leto ćemo verovatno igrati i drugo kolo, tu ćemo već biti nosioci.Nemamo ni odgovarajući stadion za grupe Lige Evrope, čak da imamo i super stadion bez osvetljenja, opet bez njega ne možemo biti domaćini.A zna se da ako nam ikada i srede stadion, ta stavka će biti na kraju renoviranja.
Za sada ne razmišljamo o tome, ali ne znamo sa kakvim bi se sve problemima suočili u slučaju domaćinstva u Beogradu.Pa znate koliko je samo problema bilo na onom kvalifikacionom meču protiv Austrije.

Još nešto, još smo mi zeleni za Evropu, treba otprilike jedan isti tim barem dve sezone da se peče na vatri evropskih mečeva da bi se posle toga moglo i nešto očekivati.Potrebno je i da rukovodeće strukture kluba budu na nivou, a mi tu imamo debeo problem.Nemamo ni podršku grada.

Ono što je realnije jeste to da se mi pre nekog uspešnijeg rezultata u Evropi ipak domognemo nekog domaćeg trofeja, makar to bio i kup.

Lepo zvuči ta deviza, važnija nam je Evropa od domaćih trofeja, ali u praksi je to sasvim neostvarivo.Skoro je nemoguće preživeti i taj avgust, pa kada se to nama i desilo u novijoj istoriji?
Znam da je jako, jako teško doći i do domaćih trofeja, ali ne treba se time opterećivati.Važno je da mi kao navijači rastemo jer mi u stvari činimo klub i što budemo jači to će se naša reč više poštovati i saveti ma u kom obliku bili iskazani slušati.Jednostavno naša reč mora imati težinu, moramo konstantno vršiti PRITISAK svuda gde treba i moramo braniti ugled kluba.Nikako ne smemo da sagnemo glave i prećutno nešto dozvolimo.Moramo i da konačno probudimo sportski, vojvodinaški Novi Sad i okolinu.Ako sve bude išlo ovakvim tokom, trofeji i rezultati u Evropi i obnova stadiona će doći samo kao logična posledica toga.
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

sportske.net napisao:Lazetić: "Istorijsko proleće Vojvodine"

Najiskusniji fudbaler Vojvodine bi da učestvuje u stvaranju istorije, prvom trijumfu Vojvodine u kupu.
Prošle godine radovao se trijumfu Zvezde u kupu, baš protiv Vojvodine u finalu.

Sada u Vojvodini, želi da osvoji trofej i time se upiše u istoriju kluba koji nikada nije trijumfovao u ovom takmičenju.

"Proleće je velika šansa, vredi se žrtvovati kako bi ova generacija stala uz rame timovima koji su doneli titulu u Novi Sad", rekao je Lazetić.

Spreman je za žestok rad.

"Ne pada mi teško, navikao sam. Lako sve to podnosim. Dogovorili smo se da do kraja sezone igram za Vojvodinu, posle ko zna. Ne osećam teret godina, mogao bih, ako me zdravlje posluži, da igram do pedesete", poručuje Nikola Lazetić.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Da dodamo i ovo :)
http://www.zurnal.rs/2011/01/13/lazetic ... index.html
sportski zurnal napisao:Лазетић: Куп иде Војводини


Будући да је јесенас у Војводину дошао након што пре тога четири месеца није потрчао за лоптом, па је због тога имао проблем да се уклопи у нову средину и достигне потребну форму, Никола Лазетић ове зимске припреме под руководством Зорана Милинковића доживљава на посебан начин:

– Потребан ми је добар рад и зато се радујем ономе кроз шта ћемо проћи у наредних месец дана. Обично играчи у мојим годинама тешко подносе напорне припреме и због тога чак помишљају на крај каријере, са мном није тако. Хоћу добро да се спремим како бих одговорио на све изазове који нас очекују у наставку сезоне.

Значи ли то да не планирате у јуну да затворите круг и ставите тачку на своју богату каријеру?

– Јесенас сам се договорио са Војводином да наша сарадња потраје до краја сезоне. Имам 33 године и још се радујем лопти и утакмицама. Чека ме пуно обавеза са Војводином. Посебно сам заокупљен могућношћу да предстојећег пролећа урадимо оно што ниједна генерација за сто година постојања клуба није успела – да освојимо куп. То би, заиста, било фантастично!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
kej
Postovi: 618
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 10:58 am

Post od kej »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 35665.html

Dakle, prosto je neverovatno da svaki drugi dan procitam negde izjavu nekog iz Vojvodine gde se govori o tituli. Em je poznato da je stav kluba da se o tituli ne govori i da je cilj Evropa, em smo osam bodova u zaostatku u odnosu na tim kom se svi sklanjaju osim nas i zvezde.
Valjda novinari hoce da malo zacine prvenstvo, kao vise klubova je u igri, pa izmisljaju ove izjave, nemam pojma..Pred utakmicu sa zvezdom izbrojao sam intervjue 10 nasih igraca na ovim sportskim portalima. Pa toliko izjava se ne uzima pred finale svetskog prvenstva.
Cini mi se da vestacki prave od nas poludeli klub koji je uvek izuzetno jak na recima, koji stalno prica o nekim titulama,a u stvarnosti ih nikada ne uzima.
lexa
Postovi: 677
Pridružio se: Uto Dec 22, 2009 2:16 am

Post od lexa »

ssnigd napisao:Da dodamo i ovo :)
http://www.zurnal.rs/2011/01/13/lazetic ... index.html
sportski zurnal napisao:Лазетић: Куп иде Војводини


Будући да је јесенас у Војводину дошао након што пре тога четири месеца није потрчао за лоптом, па је због тога имао проблем да се уклопи у нову средину и достигне потребну форму, Никола Лазетић ове зимске припреме под руководством Зорана Милинковића доживљава на посебан начин:

– Потребан ми је добар рад и зато се радујем ономе кроз шта ћемо проћи у наредних месец дана. Обично играчи у мојим годинама тешко подносе напорне припреме и због тога чак помишљају на крај каријере, са мном није тако. Хоћу добро да се спремим како бих одговорио на све изазове који нас очекују у наставку сезоне.

Значи ли то да не планирате у јуну да затворите круг и ставите тачку на своју богату каријеру?

– Јесенас сам се договорио са Војводином да наша сарадња потраје до краја сезоне. Имам 33 године и још се радујем лопти и утакмицама. Чека ме пуно обавеза са Војводином. Посебно сам заокупљен могућношћу да предстојећег пролећа урадимо оно што ниједна генерација за сто година постојања клуба није успела – да освојимо куп. То би, заиста, било фантастично!

Koliko vidim nigde nema izjave u stilu "sigurno osvajamo kup".
Jedino sto je rekao da postoji mogucnost i da bi to bilo fantasticno.
A novinari k`o novinari, od muve naprave slona.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Рекао Лазетић и ово, чисто да се не заборави-

- Šta reći posle 3:0? Protivnički trener nas je veoma motivisao sa one dve konferencije za štampu kada je udarao rukom o sto i pričao kako će sigurno odneti trofej za Novi Sad. Na sastanku pred meč bukvalno ništa nismo pričali, samo smo pustili taj snimak i znali smo šta treba da uradimo. Izašli smo da izginemo, da pokažemo da Zvezdi niko nikada ne sme da preti, bez obzira u kakvoj je situaciji. Pogotovo ove sezone kada je pokazala da je najbolja i neprikosnovena.
lexa
Postovi: 677
Pridružio se: Uto Dec 22, 2009 2:16 am

Post od lexa »

Licno ga ne cenim zbog mnogo stvari koje je izrekao, i smatram da nije
zasluzio da nosi Vosin dres (da ne bi bilo zabune).
Moj komentar se odnosio iskljucivo na novinski naslov koji je preteran ako
uzmemo to sta je zapravo izjavio.
ZmagoNS
Postovi: 229
Pridružio se: Uto Sep 01, 2009 7:02 pm

Post od ZmagoNS »

Posto nisam imao ideju gde ovo da stavim,pa primetim da pise "parodija",lepo se uklopilo da postavim sliku ovog "fudbalera"! :D
:D :D :D :D

http://pesstatsdatabase.com/viewtopic.php?f=413&t=8045

hehehhehehehhe..... :D
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

Stamina: 83
:rage:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

BatO MAJSTORE vodi nas do titule :lol:
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Nešto ovako možda? :lol:

Slika
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
PanonskiFantom
Postovi: 421
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 4:42 am
Lokacija: Stadion Karađorđe

Post od PanonskiFantom »

Vrlo duhovito gari..
Vise nista nije isto!
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

PanonskiFantom napisao:Vrlo duhovito gari..
I ja to kažem, zaista su nas pojedinci uveseljavali u to vreme, a i dalje to čine. :lol:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Titula nema cenu!!! (parodija)

Post od churguzijanac »

Jedva cekam da svane dan i da se sa ovog topica ukloni (parodija)!
___________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
Zaključana tema