I.S. 2017/18: 4. kolo SLS: Borac - Vojvodina

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

I.S. 2017/18: 4. kolo SLS: Borac - Vojvodina

Post od Radoye »

Trenutna tabela:

1. Filip Malbašić 7
Slika

2. Bogdan Planić 6
3. Marko Vukasović 4
4. Emil Rockov 4
5. Joseph Owusu Bempah 2
6. Dženan Bureković 2
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: I.S. 2017/18: 4. kolo SLS: Borac - Vojvodina

Post od Turija »

Steta je sto dobre partije pojedinaca na gostovanju ne budu, ovde, zabelezene bodovima.
Bilo je ljudi koji idu na gostovanje i prate Vosu (cuje se i vidi na snimcima), ali mi nije jasno da nece ili da ih mrzi da glasaju na ovom mestu?
Time kaznjavaju dobre partije nasih igraca i ne doprinose objektivnom rezultatu, pri izboru Igraca sezone.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: I.S. 2017/18: 4. kolo SLS: Borac - Vojvodina

Post od Voja »

Turija napisao:Bilo je ljudi koji idu na gostovanje i prate Vosu (cuje se i vidi na snimcima), ali mi nije jasno da nece ili da ih mrzi da glasaju na ovom mestu?
glasaju samo simpatizeri :mrgreen: Ne znam,mene kada su prozivali kako se NAVIJAC zrtvuje za klub i putuje na gostovanja,ja sam odmah seo u auto (o svom trosku) i zapalio u Bec na Rapid-Vosa.E sad,verovatno je to mnogo lakse,nego podeliti ocene ovde.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: I.S. 2017/18: 4. kolo SLS: Borac - Vojvodina

Post od Turija »

Ja dok sam isao na utakmice platio sam svaku ulaznicu, svaki duks, svaki dres, svaki sal...Izgleda da to, danas, nije dovoljno da budes navijac.
Sada ne idem poodavno iz principa, jer sam x puta prevaren (pa se opet ponekad zeznem i odem, poverovavsi da se nesto promenilo), ali i dalje je Vojvodina ,,moj" Klub i gledam svaki tv prenos nase utakmice.Obaveze podredim tome.
Ne mrzi me da glasam, da pisem, da se, mozda, nekom i zamerim, samo zbog interesa Vose i niceg drugog?
Medjutim, izgleda da su volonteri Vose jedino njeni ,,simpatizeri" :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: I.S. 2017/18: 4. kolo SLS: Borac - Vojvodina

Post od Radoye »

Jbg.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zaključana tema