Vaši komentari...

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
Odgovori
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: I.S. 2015/16: EL 1QR(2): Vojvodina - MTK (HUN)

Post od Djisa »

Predlog:

Kada neko osvoji sva prva mesta od clanova foruma ili kad ima npr 20 bodova vise od drugog i sl da mu se dodeli ekstra bod (4 umesto 3).
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: I.S. 2015/16: EL 1QR(2): Vojvodina - MTK (HUN)

Post od Radoye »

Djisa napisao:Predlog:

Kada neko osvoji sva prva mesta od clanova foruma ili kad ima npr 20 bodova vise od drugog i sl da mu se dodeli ekstra bod (4 umesto 3).
Otkad postoji ova akcija vazi da igrac koji u glasanju od svih dobije po tri glasa dobija 4 boda umesto 3. :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post od Voja »

Novica,Peric i Nastic se probijaju na vrh... sto samo po sebi govori kakav fudbal igramo :roll:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post od Radoye »

Zahvaljujem se Ogiju sto je u mom odsustvu vodio akciju izbora igraca sezone, upravo sam obradio podatke i moram da primetim da otkad vodimo detaljnu statistiku nikad vise igraca nije dobilo glas u jednoj sezoni nego ove godine - cak 37. Ovo pokazuje koliko nemamo iskristalisan tim i koliko se stihijski radi sa transferima.

Jedna mala ispravka - medju igracima sa 5 bodova Palocevic ima prednost u odnosu na ostale zbog veceg ukupnog broja glasova, tako da je on na desetom mestu tabele a ne Meleg...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post od Voja »

Cini mi se da je Novica osvojio titulu najboljeg igraca. Samo Peric jos teoretski moze da ga ugrozi,ali ukoliko propusti jedan mec Novica je nedodirljiv. Rekao bih sasvim zasluzeno priznanje,konstantno dobre igre su ono sto svaki navijac voli!!! :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post od Radoye »

Da, tako je, nisam proglasio pobednika samo zbog te matematicke mogucnosti inace najverovatnije je Novica vec pre ovog kola osvojio.

On jeste kada se pogleda celo prvenstvo nekako najkonstantniji. Inace interesantno je da ni u jednom delu prvenstva on nije bio prvi - u prvom krugu je to bio Stanisavljevic, u drugom Peric a sada u plejofu Meleg...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post od Radoye »

Postavio sam kompletne rezultate ove sezone.

Ostaje utisak da kad bismo mogli odabrati 25 igrača od svih ovih 38 što su dobili glasove ove sezone (a gde su tek oni koji nisu dobili ni glas!), da bi se od toga mogla posložiti sasvim fina ekipa. Nažalost verovatno ni u jednom momentu tokom ove sezone oni nisu bili svi zajedno na okupu.

Tako da smo praktično cele sezone rupe popunjavali cepanicama za ogrev.

Šta ja znam, ja sam samo glupi navijač koji se ništa ne razume u fudbal, valjda mu je to ta strategija i domaćinsko poslovanje! :greenbutt:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post od Voja »

Rockov na 3 meca nakupi koliko Korda za celu polusezonu :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post od Radoye »

Voja napisao:Rockov na 3 meca nakupi koliko Korda za celu polusezonu :mrgreen:
To ko onaj stari vic, posle rata u Sarajevu Mujina familija jedva sastavlja kraj s krajem, i kaze on Fati "Jel vidis bona kako Hasini fino zive a mi za leba nemamo, nego jel' znas da se Hasina zena kurva s Unproforom? Ona svako vece kuci donese 200 maraka! Sta bi tebi falilo, malo se sredis, nasminkas, izadjes na ulicu, zaradis neki dinar pa da i mi zivimo ko ljudi?" Fata se slozi, "Ako ti Mujo tako mislis i da je to tebi u redu..." sutradan uvece sredi se ona, obuce minic pa na ulicu. Vrati se uvece, donese i da Muji 202 marke! Pita Mujo, "Bona Fato, otkud 202?" a na to ce Fata "Pa 2 po 2, skupilo se..." :mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post od Radoye »

Sve je jasno, pobednik za ovu sezonu je Malbasic, ali hajde da sacekamo i glasanje u poslednjem kolu pa da ozvanicimo! :cheers:

Hvala jos jednom svima koji su ove godine glasali. Stvarno nije bilo lako, ne zato sto je konkurencija bila jaka nego bas naprotiv - sto je u nekim utakmicama trebalo zapusiti nos pa glasati za najmanje loseg. Videcemo kuda plovi ovaj nas stari i napaceni klub, nadamo se da ce uploviti u neke mirnije vode ali pamet i predjasnje iskustvo nam ne daje za pravo da se bas i previse nadamo. U svakom slucaju, bez obzira na situaciju u klubu i oko njega, meni licno je drago sto kad se pogleda spisak dosadasnjih pobednika u ovoj akciji i njihov ucinak u sezonama u kojima su osvojili zvanje najboljeg, vidi se da su svaki put izabrani oni koji su to i zaista zasluzili.

Makar u jednom segmentu da kvalitet, zalaganje i profesionalni odnos prema klubu budu prepoznati i posteno nagradjeni!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post od Voja »

Turija napisao:http://www.butasport.rs/fudbal/navijaci ... vojvodine/
Jos jednom cestitka Malbasicu na veoma uspesnoj sezoni u nasem dresu.
:cheers:
Uh,mislim da je ovo jedan od retkih projekata koji je ovaj forum uspeo da iznese na pravi nacin. Bilo je jedno vreme i trzavica,ali smo zahvaljujuci Podbari opstali sa tradicijom.Eeej,13 godina.... pa svaka nam cast,svima od prvog do poslednjeg registrovanog na forumu.
Radoye,radis pravi posao,tebi posebne cestitke. :cheers:

Sto se Malbasica tice,apsolutno zasluzeno.Iskren da budem,od svih pojacanja,od Filipa sam ocekivao najmanje,i vise sam nego prijatno iznenadjen kako je dizao formu tokom sezone. Meleg je usao furiozno u sezonu,Rockov je odlicno finisirao,ali je Filip bio ta konstanta koja je nosila klub. Steta sto vise ne dodeljujemo peharcice,ali.... propraceno je kroz medije,pa ce se bar na takav nacin "ozvaniciti" ovo zvanje najboljeg.
Gledam spisak svih dobitnika do sada.... svako ime automatski asocira i na sezonu koju smo ziveli,a od svih imena do sada rekao bih da samo Nino donekle nije izneverio... jedino Maksa i Filip imaju sansu da ostanu "na pravom putu",ostali su se vecinom degradirali posle titula najboljeg igraca koje im je publika namenila.Kada to kazem mislim na to da klub generalno nije imao bar neki "povratni marketing" od tih igraca,a da ne pricamo o igracima koji su nas prodali
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Vaši komentari...

Post od Turija »

Hvala svima koji su ovu akciju zapoceli, osmislili i odrzali. Tu pre svih Minja, Podbara, Voja i Radoja.
Imam utisak da Radoja nije zasukao rukave, niz bi bio prekinut. Zato, posebno hvala Radoji da sa drugog kontinenta i svog posla odrzi topik u zivotu, kada smo skoro svi posustali i izgubili volju zbog stanja u Vosi.
:lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Vaši komentari...

Post od ssnigd »

Cestitke Malbasi, definitivno kada se gleda cela sezona bio je najkonstantniji I zasluzeno je pobedio, iako je pad forme u poslednjih par kola bio evidentan.
Sa druge strane, skeptik sam po pitanju ove akcije u buducnosti. Jako malo ljudi glasa, cak I oni koji dolaze na utakmice. A kako nece vise biti prenosa na tvu sa gostovanja, imacemo dosta kola sa tzv. krompirom. Ne bi bilo lose, da ako se vec ode na stadion, da se i ucestvuje u ovoj akciji, posto bi bila prava steta da ista propadne.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post od Voja »

Radoye napisao:Vojo ako hoces da preuzmes ponovo, ili ako neces neka preuzme ko hoce.

:lala:
pusti da prenoci... necemo valjda biti kao klub,da teramo najbolje!? Znam kroz sta prolazis,veruj mi,ali si najbolji u ovom sto si radio,i razmisli jos malo,imas dve nedelje fore.... ako drugi imaju obraza da pljuju na stogodisnju tradiciju kluba,verujem da ti neces na deset puta manju,ali sada vec isto tradiciju,samo foruma. :thankyou: :cheers:
Uostalom forum Igrac sezone je jedino mesto koje nas jos uvek kako tako drzi zajedno i nepodeljeno
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Vaši komentari...

Post od Turija »

Moj predlog je da posao preuzmu ovi najverniji, koji najvise vole Vosu, idu na svaku utakmicu, a nezadovoljni su sa onim navijacima sto gledaju Vosu samo na televiziji . Eto prave prilike da odrze i prosire navijacki korpus i sa ovim topikom, u skladu sa parolom: mi smo jedno, to je nasa snaga.
Potuno razumem gubljenje motiva i kod Radoye i kod Voje i mnogo drugih ,,simpatizera"
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori