Vaši komentari...

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
Odgovori
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: I.S. 2013/14: EL PO (1): Vojvodina - Serif (Mol)

Post od laki »

Alivodic se vratio u igru? Kad to? U kojoj utakmici? Juce? O cemu ti pricas? Imali smo citavo poluvreme igraca vise pa mu je ostalo snage u poslednjih 15 min kad su Serifi malo pali, ali to je sve od njega sto je pruzio juce! MUDA BEZ!!

A sto se Mijata tice, neka je on izasao ali na levoj strani niko nije ostao osim praznine i Lekovica na beku koji je jako slabo odigrao i prvo poluvreme, a i u drugom je bio prilicno los.
Slika
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Re: I.S. 2013/14: EL PO (1): Vojvodina - Serif (Mol)

Post od Grba_NS »

laki napisao:Alivodic se vratio u igru? Kad to? U kojoj utakmici? Juce? O cemu ti pricas? Imali smo citavo poluvreme igraca vise pa mu je ostalo snage u poslednjih 15 min kad su Serifi malo pali, ali to je sve od njega sto je pruzio juce! MUDA BEZ!!

A sto se Mijata tice, neka je on izasao ali na levoj strani niko nije ostao osim praznine i Lekovica na beku koji je jako slabo odigrao i prvo poluvreme, a i u drugom je bio prilicno los.
O cemu ti pricas? Na kom si ti drugom poluvrmenu bio? Hocemo na taj nacin da komuniciramo, derane?
Pricam o poluvremenu gde je Alivodic 2 puta centrirao za gol (nije njegova greska sto nisu usli) i pricam u poluvremenu gde je protivnickom beku slomio kicmu laznjakom i uputio (centar)sut ka golu, koji golman odbio u korner. O tome pricam.
Poslednja izmena od Grba_NS u Pet Avg 23, 2013 1:11 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Vaši komentari...

Post od laki »

Super ako si ti zadovoljan sa njegovih dva, tri dobra poteza, derane. Ne znam kako mozes da budes zadovoljan njegovom prikazanom igrom od juce?! Usrao se kao grlica juce, ne mogu da verujem da je to onaj igrac kojeg sam navikao da gledam. I u mecu protiv Burse kod kuce je pokazao mala jaja ali ni priblizno kao u jucerasnjoj utakmici.

Ovo je upuceno ostalima: Svi pljujete Poletanovica kako je zreo za klupu a decko nista vise ne gresi od Alivodica u poslednjim utakmicama. Alivodic po meni definitivno u padu forme. Da mu nije Vuleta po desnoj strani ne bi se video na terenu.

Ocekujem da popravi utisak vec protiv Spartaka u nedelju. Krajnje je vreme!!

A sto se tice Simona, on bi mogao da bude pojacanje ali tek kad skine jedno 5kg viska i kad bude mogao da igra duze od 2, 3 minuta a da ne baldise. Do tad nema svrhe ubacivati ga u igru. Jel drugi treba da trce za njega po terenu jer je on "dobar na lopti"?! I kad vec ima dobru prangiju zasto nije sutirao sa distance, valjda je sa svojih 27 (30) godina naucio kako se probija bunker?!
Slika
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Re: Vaši komentari...

Post od Grba_NS »

laki napisao:Super ako si ti zadovoljan sa njegovih dva, tri dobra poteza, derane. Ne znam kako mozes da budes zadovoljan njegovom prikazanom igrom od juce?! Usrao se kao grlica juce, ne mogu da verujem da je to onaj igrac kojeg sam navikao da gledam. I u mecu protiv Burse kod kuce je pokazao mala jaja ali ni priblizno kao u jucerasnjoj utakmici.
Kad bi pogledao malo dalje od svog ega mozda bi video, a i skontao sta sam napisao?! Rekao sam da je svoju partiju popravio u drugom poluvremenu, a ne da je odigrao dobru utakmicu. I DA, 2-3 stvorene sanse sebi i sagracima mi daju za pravo da kazem, da je dosta bolje igrao u nastavku utakmice!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Vaši komentari...

Post od laki »

Dalje od svog ega?! :rolll: Ali ok za to... Nego sto se tice toga da je u nastavku bolje odigrao od prvog dela, pa naravno da jeste kad je imao tri dobra poteza a u prvom sve jednan pogresan. Samo sto ta tri poteza i dalje ne menjaju cinjenicu da je katastrofalno odigrao utakmicu, plus sve ono sto sam rekao u prethodnom postu koji sam napisao.
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post od Radoye »

Gospodo, mislim da je vreme da se slozite da se ne slazete i da se stavi tacka na ovu raspravu... :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: I.S. 2013/14: 3. kolo JSL: Vojvodina - Spartak

Post od laki »

madda fakka napisao:3 Delac (nije imao posla ali koliko se radovao golu plus donacija za operaciju :cheers: )
2 Skuletic (vec drugi odlican gol, mozda ulazi u formu :huh:)
1 Vule
:?: :?: :?: :?: Pa jel ovo ocenjivanje igre ili nagrada za zivotno delo i za to ko je veci slaninar od koga na terenu zbog radovanja?!
Slika
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: I.S. 2013/14: 3. kolo JSL: Vojvodina - Spartak

Post od madda fakka »

hmmm ne secam se da je neko kritikovao lika kada je napisao "3 boda Smiljanicu najvise se radovao nasem golu" Jagodina-Vojvodina 0:1 prosle sezone. Ako administracija smatra da moji glasovi nisu u skladu sa pravilima, oni se pitaju i nemate pravo da me kritikujete na moje rasudjivanje i moje razloge zasto dajem nekome te bodove. Hvala
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post od Radoye »

Gledam ovu nasu tabelu:

1. Miroslav Vulićević 10
2. Stojan Vranješ 8
3. Petar Škuletić 7
4. Matej Delač 7
5. Branislav Trajković 6
6. Enver Alivodić 6
7. Aboubakar Oumarou 3
8. Nemanja Radoja 3
9. Nemanja Bilbija 2
10. Nikola Leković 1
11. Ivan Fatić 1

...i mislim se majkumu ne bi ovo uopste bio los sastav, ultraofanzivan 4-3-3.

Delac
Vule - Traks - Fatic - Lekovic
Enver - Radoja - Vranjes (Radoja malo puvuceniji, druga dvojica prema sredini)
Skule - Abu - Bilbija
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Vaši komentari...

Post od 1892 »

Na zalost, uz duzno postovanje prema ljudima koji se trude oko ovog takmicenja, deluje mi da je po malo izgubilo na kredibilitetu jer koliko vidim vec 4-5 puta glasanje nije uspelo a tek je oktobar. Ne mogu da verujem da toliko malo ljudi uspe da odgleda nase utakmice ili mozda i one koji su prisustvovali mrzi da izdvoje 30 sekundi i podele bodove, u svakom slucaju steta, jer je ovo preraslo u malu tradiciju i sad kad se pogleda spisak pobednika prethodnih godina, stvarno se moze videti kakvo je bilo raspolozenje medju navijacima, cije su se igre cenile i ko su nam bili ljubimci. Steta bi bilo da se to prekine. Mozda postoji mogucnost da se samo glasanje izreklamira na drugim sajtovima i forumima gde se pise i diskutuje o Vojvodini...
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Vaši komentari...

Post od laki »

Problem je sto dosta ljudi vikendom ne moze da izdvoji ceo dan da ode na neko gostovanje a nigde na tvu ne mozes da pogledas prenos nase utakmice, pa cak ni snimak.
Slika
Korisnikov avatar
Toto Riina
Postovi: 722
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Vaši komentari...

Post od Toto Riina »

Podrzavam predlog da se kockari, pijanice i izdajice skinu sa bodovne liste.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Vaši komentari...

Post od ssnigd »

Toto Riina napisao:Podrzavam predlog da se kockari, pijanice i izdajice skinu sa bodovne liste.
Bojim se da onda ne bismo nikoga vise imali na listi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post od Radoye »

Toto Riina napisao:Podrzavam predlog da se kockari, pijanice i izdajice skinu sa bodovne liste.
Generalno se slazem, samo sto bi mi to totalno zakomplikovalo vodjenje akcije i statistiku.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post od Voja »

A zasto bi mi sad prekrajali istoriju,a vecito se rugamo drugima kad to rade.Doticni su bili igraci Vojvodine,nosili njen dres i kao sto po bodovima vidimo bili medju najzapazenijim igracima.
Slika
Odgovori