Vaši komentari...

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
Odgovori
Korisnikov avatar
Toto Riina
Postovi: 722
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Vaši komentari...

Post od Toto Riina »

Kad sam znao da ces se ti javiti da teras uz ku***. Treba videti kako je coveku koji sve ovo vodi najjesnostavnije.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post od Voja »

A zasto bi meni bilo zabranjeno da iznesem svoj stav!? I kad si znao da cu ja terati uz k*** sto nisi onda predlozio ideju da ih ni slucajno ne brisemo,pa bih ja trazio da ih po svaku cenu brisemo i dobio bi ono sto si hteo :) Zaista ne razumem,zasto je sve na ovom forumu sto se kosi sa misljenjem odredjenih forumasa teranje uz muski polni organ!? Jel zabranjeno imati razlicito misljenje!?
Po logici nekih forumasa,Vojvodina ne bi imala ni dve titule,jer bi im bile ponistene,posto je gro igraca posle titula zavrsilo u beogradskom dvojcu.

p.s.nista licno,samo odgovaram na prozivku,cesto i ne gledajuci ko pise poruku... odgovaram na napisano i branim svoj stav,nekad uspesno nekad ne :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post od Radoye »

Ako ih izbrisem iz rezultata poremetice mi se svi racuni, nema jednostavnog nacina da se to uradi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Toto Riina
Postovi: 722
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Vaši komentari...

Post od Toto Riina »

Voja napisao:A zasto bi meni bilo zabranjeno da iznesem svoj stav!? I kad si znao da cu ja terati uz k*** sto nisi onda predlozio ideju da ih ni slucajno ne brisemo,pa bih ja trazio da ih po svaku cenu brisemo i dobio bi ono sto si hteo :) Zaista ne razumem,zasto je sve na ovom forumu sto se kosi sa misljenjem odredjenih forumasa teranje uz muski polni organ!? Jel zabranjeno imati razlicito misljenje!?
Po logici nekih forumasa,Vojvodina ne bi imala ni dve titule,jer bi im bile ponistene,posto je gro igraca posle titula zavrsilo u beogradskom dvojcu.

p.s.nista licno,samo odgovaram na prozivku,cesto i ne gledajuci ko pise poruku... odgovaram na napisano i branim svoj stav,nekad uspesno nekad ne :cheers:
Prika ko ti brani da iznosis stav? Obavesti me u kojoj se to grupi odredjenih forumasa nalazim, cisto da znam(ocekujem konkretan odgovor). Ko ti brani da imas razlicito misljenje?
Po tvojoj logici svi bi misljenje formirali preko foruma i izvestaja od 2 minuta.

Nemoj dolaziti na utakmice FK Vojvodine :mrgreen:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post od Voja »

Toto Riina napisao:Nemoj dolaziti na utakmice FK Vojvodine :mrgreen:
:mrgreen: :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Vaši komentari...

Post od ogi »

Voja napisao:
Toto Riina napisao:Nemoj dolaziti na utakmice FK Vojvodine :mrgreen:
:mrgreen: :cheers:
To je za Voju najmanji problem. :mrgreen:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Vaši komentari...

Post od Helm »

ogi napisao:Glasalo 40 ljudi (novi rekord ove sezone?).
Zamalo, 40 je bilo protiv Burse. :deal:

Doduse, zvanicno je novi rekord, posto je zvanicno protiv Burse bilo 39 glasova (jedan se naknadno pojavio pa ga Radoje nije uracunao).
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post od Radoye »

Sad vidim da sam za polufinalne utakmice protiv Spartaka napisao 1/4 finale :roll: :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post od Voja »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 80145.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Neki su vec ozvanicili
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: I.S. 2013/14: 30. kolo JSL: Vojvodina - crvena zvezda

Post od gospodinFKV »

Je l' moguce da ce Poletanovic biti igrac sezone, ni kriv ni duzan :mrgreen:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post od Radoye »

Poletanovic je bio treci na polusezoni, odmah iza dva izdajnika. Ovog proleca je skupio taman dovoljno da ih pretekne, a igrac prolecne polusezone je Babic. Meni je jako zao sto dosta puno puta glasanje nije uspelo ovog proleca jer su klinci igrama zasluzili da dobiju bodove, a i tabela bi sigurno znacajno drugacije izgledala. Sve ce to biti jasno vidljivo kada obradim podatke na kraju sezone...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post od Voja »

Veoma je interesantna trenutna tabela. Dominiraju ofanzivci i veznjaci,ali se niko ne izdvaja... posle idu defanzivci,a do gose jos nismo dosli niti sa jednim bodom.... a zadnjih sezona su nam golmani uvek bili uvrhu.Samo da se nastavi ovaj trend,timske igre rekao bih :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Vaši komentari...

Post od gospodinFKV »

To je standard za ofanzivne ekipe, a trenutno spadamo medju njih. Dosta ljudi ne obrati paznju, ali kad imas ofanzivnu ekipu defanziva obavlja lavovski deo posla. Razlog zasto je ove sezone gol razlika u ligi 16:6, a ne 16:10 ili 11, lezi upravo u tome da u ovakvoj postavci sada imamo dva vrlo inteligentna stopera. Nisu telad, koncentracija je na visokom nivou, ne izlecu kao telad i sl...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Vaši komentari...

Post od Voja »

Akcija Igrac sezone vec godinama traje i ima sasvim lep odziv i zaista daje realan presek stanja i ucinka nasih igraca,ali kada je zaceta u samom startu,bila je zamisljena tako da svaki forumas koji glasa ostavi bar jednu recenicu obrazlozenja.Nije obavezno,ali daje mnogo ozbiljnosti kako samoj akciji,tako i celom forumu. Zato apelujem na sve redovne ucesnike akcije da odvoje minut,dva vise od sopstvenog vremena i tako ucine akciju jos kvalitetnijom.Ako mogu igraci da se trude i izgaraju ove sezone svakih 90 minuta na terenu,dajte da se i mi malo potrudimo.

Hvala svima unapred!!!! :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vaši komentari...

Post od Radoye »

Moram da prokomentarisem stanje na tabeli, neverovatno neizvesna trka. Teoretski i Vanja koji je trenutno sedmi moze nakon sledeceg kola na celo!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Odgovori