Vaši komentari...

Izaberimo najboljeg, putem interneta...
Odgovori
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Vaši komentari...

Post od Voja »

Author: Voja ()
Date: 10-06-04 18:20

Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1.Ivica Franciskovic 14 bodova
2.Ljubisa Dundjerski 10 bodova
3.Sasa Todic 9 bodova
4.Ivan Popovic 6 bodova
5.Milan Stepanov 3 boda
6.Milan Belic 2 boda
. Sasa Cilinsek 2 boda
8.Dejan Govedarica 1 bod
. Dragan Mandic 1 bod
. Nino Pekaric 1 bod
. Marko Jovanovic 1 bod

Ajd da iskoristimo pauzu u prvenstvu i da prokomentarisemo ovu moju akciju!?
Kako vam se cini sve ovo do sada,svidja li vam se akcija,koliko ste zadovoljni stanjem bodova vaseg omiljenog igraca,da li je za vas broj bodova nekog igraca iznenadjenje.Koliko je izglasana lista uopste realna.... Pisite o svemu sto je vezano za ovu akciju,dajte vase prognoze,misljenja,kritike...

Ja licno mislim da lista oslikava dosta realno stanje o pruzenim igrama svakog pojedinca.Malo mi bode oci sto nam je najbolji igrac,solo odradio pripreme,ali i to je dokaz da je Franc pravi sportista... Primetio sam da vecina nas ima i "svog" igraca,ali ipak ovde kvalitet ispliva na povrsinu,jer dzaba sto ja volim nekog posebno,kada vecina izglasa drugog,i to mi je posebno drago....
Zanimljivo je da su nasi napadaci jako,jako lose kotirani... Takodje su zanimljivi i bodovi nasih "povratnika i pojacanja" (posebno mislim na Ljubeta & Dekija),gde se primecuje veliki raspon u broju bodova.Znaci li to da neka pojacanja i nisu ispunila nasa ocekivanja (npr.Kostic,Pekaric,Deki...)???
Sta mislite o pruzenim igrama igraca kojih uopste nema na listi (Vukelja,Grumic,Canovic...)???

Evo,red je na vas!?:


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: DEJAN (212.62.47.---)
Date: 10-06-04 18:46

Vojo za ovo dosada svaka cast! !Posao si za sada obavio sasvim profesionalno!!!
Stanje na bodovnoj listi je trenutno dota korektno!!!Mada mislim da Govedarica zasluzuje bolji rejting ,ali nekako uvek neko drugi uleti na listi umesto njega!
Sto se tice napadaca katastrofa! ! !Cekamo i dalje Belica! ! !Od mladjih snaga u klubu svidjami se pametna i samouverena igra Pekarica! ! !Voleo bih da Smiljanic da ponekad sansu mladom i talentovanom Vladimiru Bunicu! ! !I dosta nade u buducnosti polazem u Canovica! ! !
Zasada je vazno da sto pre izadjemo iz svih kriza koje su nas trenutno zahvatile!!!
Vazno je da FIRMA i VOSA istraju! ! !


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: ! ()
Date: 10-06-04 19:35

Akcija je odlicna,da dobro oslikava stanje...Mada i ja mislim da Deki zasluzuje vise no ima vremena.Inace neznam ali meni se cini da su samo ovi na listi "prosli" kod mene - njima sam zadovoljan.
Kostic - 0 od igraca.Mandic je bolji 10 puta.
Pekaric - solidan igrac , koji cini mi se moze i bolje.
Grumic - minus igrac!
Gocedarica - odlicno pojacanje,iako se vidi da su ga malo stigle godine
Dunjdjerski - svako postovanje za igru.
Vukelja - ne zasluzuje komentar.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: ice (82.208.192.---)
Date: 10-06-04 22:21

Svaka cast na pokretanju akcije Vojo.
Treba je izvesti do kraja i onda predloziti klubu da se slabo kotiranim igracima zahvali na saradnji,a dobro kotirani da se nagrade.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: podbara ()
Date: 10-06-04 23:43

Ideja je sasvim originalna i mislim da predstavlja jednu veliku novinu na nasim fudbalskim sajtovima. Ono sto me je posebno iznenadilo je da su nasi glasovi dali izvanredan presek stanja u nasoj ekipi, sto opet potvrdjuje da su navijaci Vojvodine i veliki fudbalski znalci. Mislim da su od pojacanja najvise pokazali Pekaric i Dundjerski. Govedarica je povredjen i mislim da je to glavni razlog zasto nije pruzio igre koje od njega ocekujemo(naravno pored godina). Sto se tice Kostica mislim da je ovde sve o njemu receno. A sada da predjem i na najbolniju tacku naseg tima a to je napad! Prvenstveno mislim da nam vezni red igra previse defanzivno, sem Popovica i Francija retko ko se prikljucuje napadu. Medjutim, cak i kad napravimo sanse nasi napadaci cesto prave neverovatne greske. Razumem ja i tremu ali oni treba da zive od toga. Grumic i Vukelja mi deluju kao dva jekticava coveka koje neko tera da trci. Marko iznenadjujuce neprecizan ali bar se izbori za sansu. Valjda ce biti bolje kada se vrati Beli(mozda se sad vidi koliko nedostaje Jelic).
Sto se tice Canovica malo je pokazao, ali ruku na srce nije imao ni vremena za nesto posebno.
Sve u svemu imamo tim koji ima potencijal da se plasira za evro takmicenja,jedino ostaje da li cemo imati upravu koja ce moci sve to da isprati.
Vojo, dobro obavljen posao. Svaka cast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: nboya (212.200.134.---)
Date: 10-07-04 01:18

Zivelo glasanje s' drugom Vojom na celu!!!
Da je DUNDJERSKI napadac (zasluzio covek da mu se celo ime pise velikim slovima), gde bi nam bio kraj...


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: jaaa??!! ()
Date: 10-07-04 11:05

Moje misljenje je da je sve na svom mestu ja nemam favorita kog igraca ali sigurno da Franc, Pop, Ljube i Cile uz Todica su nasi trenutno najbolji igraci ali ima vremena i za ostale pre svega Vukelju i Belog.Jedino me brine da ne bude nekog sr.. u klubu ...
Oceli vise taj Calrsberg !!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: KAMENI ()
Date: 10-07-04 16:44

DOBRO SI SMISLIO OVAJ TOPIC!!!! JA BI GLASAO OVAKO,BELIC 3 BODA FRANCISKOVIC 2 BODA I TODIC 1BOD


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: ! ()
Date: 10-07-04 21:24

@nboya
Cekaj kome gde bi bio kraj?Mislim kako navijas za Vojvodinu a pise ti nboya u potpisu!!????


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: nboya ()
Date: 10-07-04 23:34

Kako kako navijam za Vosu?
Jebiga navija mi se. U Sapcu je pre prvog svetskog rata, negde u mom komsiluku postojao fudbalski klub Vojvodina, tj. sabacka Vosa je starija od novosadske, samo, jebiga, nije prezivela, i cuj sad to, pa za koga da navijam, za komunjare krcune i tudjmane.
A otkud Nboya, pa eto kad napisem Nboya svi znaju da sam ja napisao.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: Turija ()
Date: 10-08-04 19:15

Vojo, ideja je vrlo originalna i pogodak je u 10.To se vidi po broju postova.Dakle, KONSTANTNO jedna od najzanimljivijih tema foruma. Taj podatak je pravo i sigurno merilo vrednosti ideje.Svaka cast za istrajnost i uložen trud.Bilo bi mi drago da ti posao dozvoljava da možeš da pratiš utakmice na stadionu, jer bi imao utemeljenije mišljenje.

Mislim, da bi i Podbarin ''menadžer iz fotelje'' trebao biti njoj uz rame, ali nekako se još nije zapravo odomacio.Verovatno se ljudi libe da komentarišu rad struke, ali ja ne vidim veliki razlog i razliku od upuštanja o ocenjevanje igraca i ocenjivanje struke.Struci je uvek lakše da se izvuce od loše ocene alibijem da igraci nisu sproveli zamisao trenera, ali tu smo mi navijaci, stalni posmatraci koji cemo vrlo lako proceniti šta je prava istina, jer igraci koji nisu ispunili zadatak trenera ne bi smeli biti u timu na narednim utakmicama.Drugim recima, ako KOZA LAŽE, ROG NE LAŽE.

Plasman igraca na listi je vrlo realan.Bio bi malo drugaciji da Belic nije povreden, ali povrede su sastavni deo utiska i karijere.
Po meni, nesrecno su nisko plasirani, prvenstveno Pekaric (zato što je odbranbeni igrac, a ne napadac, jer sa takvim fudbalskim kvalitetom bi bio vec reprezentativac da je moguce napraviti listu spašenih golova).
Zatim, Govedarica iz slicnog razloga (defanzivnih zadataka), kao i Mandic koji nema srece, jer se bori za istu poziciju sa Cilinšekom.Bez obzira na Ciletovu dobru igru, ja mislim da bi Mandic tu pružio više, a Cile bi bio korisniji kao povuceniji igrac u liniji sa Stepanovim, Pekaricem i Dragutinovicem.Ovako, Dragutinovic nam igra nekog polu-libera, a Cile ide u napad kad mu se hoce, a kad nece ostaje nazad i stoji beskorisno, neupotrebljivo, kao posmatrac zbivanja na terenu.
Grumica, Kostica i Canovica ne bih komentarisao, jer mislim da su daleko ispod proseka Vošinog renomea.
A, to što se tice Vukelje i njegovog poziva u Reprezentaciju, mislim da je to cista nameštaljka i priprema da on prede u Zvezdu. Samo mu za to fali broj reprezentativnih nastupa, kako bi navijaci zvezde culi za to ime, tj da ne bi kotirao kao totalni anonimus.Jedina korist za Vošu u toj prici je da uspe da ga uvali za bilo kakve pare.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: DEJAN (212.62.47.---)
Date: 10-09-04 00:07

Da li neko zna kakvo se to pismo spominje??I kakvi se potresi dogadjaju u klubu??


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: ! ()
Date: 10-10-04 22:11

@nboya
nboya izvini kada sam procitao nboya pomislo sam na istoimenog igraca partizana...;)
Izvini jos jednom!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: nboya ()
Date: 10-10-04 23:23

OK!
btw-ono se zove boya.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: marko ()
Date: 10-20-04 13:28

Ma Todic je zakon !


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (vasi utisci!?)
Author: Bane ()
Date: 10-20-04 15:45

Igraci poput Pekarica, Stepanova i Mandica ne mogu da se istaknu pored igraca sredine i napada. Ostaju slabije rangirani, sto ne znaci da su losi. Mozda bi trebali da ih ocenjujemo kao do sada plus razdvojeno po linijama. Uglavnom se igra 4-4-2 sa tri zamene pa bi tako dobili jos preciznije rangiranje
Poslednja izmena od Voja u Pet Maj 06, 2005 10:41 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Mislim da je steta da ova tema ostaje prazna,jer mi se cini da imamo mnogo toga za reci.Evo kopiracu vam deo texta iz bodovanja sa OFKom:

Moram reci da se od Kize ocekivalo mnogo,ali u ofanzivnijem smislu.Kiza je u nasoj akciji osvojio 11 bodova,sto je za BOD vise od Mandicevog ucinka.Gaga Mandic je tu uvek na bod ili dva od ulaska medju prva tri na mecu,pa bih voleo da u UTISCIMA iznesete svoje misljenje o pojedinim igracima... koliko su vas zadovoljili ili pak razocarali?Zanimljivo je takodje da je i Vukelja osvojio velik broj glasova (7) s obzirom na rezultat i igru nase ekipe.... Voleo bih da malo "razglabamo" o svemu ovome....

Dakle????

Gaga Mandic - jel mu ovo maximum i koliko realno ocenjujemo njegov ucinak na mecevima?
Ljubisa Vukelja - Jel ga Djumi preporodio???
Marko - Imate li jos koju rec za njega???
Ima tu jos igraca,tastaturu u ruke i.... hvali,kudi,zapazaj....
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Svaka cast Vojo , samo tako nastavi, evo trazio si evidenciju o broju odigranih utakmica svakog igraca....ovde -> http://www.firmanovisad.net/statistika04-05.html
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Sta je doneo Djumi???

Post od Voja »

Da cujem:
-ima li sanse da ko stigne Franca
-nije li Franc "povukao rucnu"
-ili je to odraz Djumijevog rada (vise nijedan igrac ne odskace prilikom bodovanja)
-kada ce proraditi napadaci
-Kiza i Canovic napreduju
-Todic!Da je vise igrao (sta mislite)
-ko je od igraca "profitirao" na nasoj tabeli dolaskom Djumija
-Vukelja,moze li jos vise
-Ima li Despot snage za "upad" na tabelu
-i jos milion pitanja....

CEKAM DOBRU i KVALITETNU DISKUSIJU!!!!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

1.Mislim da je Franc vec obezbedio prvo mesto ali posto smo mi navijaci najslabiji prema onima koji daju golove sigurno je da jedino neko iz napada moze da ga stigne(normalno ako prorade)
2.Franc je odigrao sjajno sve tekme.Mislim da su se navijaci uzeleli dobrih igara Stepanova a i mali Pavlovic je blesnuo. Kaiser Fanc je odigrao slabo na Vracaru ali zato je kriv teren
3. Ako pogledamo tabelu vidi se da imamo cak 6 ili 7 napad u ligi po broju datih golova sto i nije tako lose ali mislim da je svima jasno da nam fali jedan Damir Stojak(nema kvaliteta)
4.Canovic odlican, Kizito po meni katastorofalan i mislim da je vise atrakcija na terenu i moram reci da sam iznenadjen sa tim sto ljudi glasaju za njega. On jadan ako ima 50 kila u sebi,jeste da trci ali to je sve jako, jako slabo.Sto bi rekla pesma sa severa<Napred Kizito, akuna matata>
5.Najvise je profitirao mali Pavlovic jer je sigurno da ne bi nikad usao u prvi tim jer nema iza sebe neke menadzere ni bogatog tatu!
6.Ponovicu ono sto je Stojak rekao za njega<Dokle ce on da bude talenat, u njegovim godinama ja sam igrao u Napoliju(nije citat vce prenosim reci)>
7.Za Despota vazi isto sto i za Marka,ako sada opet ne pokaze nista daleka mu bela kuca!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Dobro,nisam bas mislio bukvalno da mi se odgovori na ova pitanja,ali u svakom slucaju hvala.Mislio sam da svako od nas izvede neki zakljucak ili zapazanje... Inace,svidja mi se kako napreduje akcija,zadovoljan sam.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Turija napisao:Pošto je topik Vojvodina-Partizan locked, samo da kažem da mi je izuzetno drago što je Pekarić proglašen za igrača utakmice, pogotovo znajući da mi je on omiljeni igrač, kao što mi je 10 neomiljen.I jedno i drugo s razlogom. Uvek se trudim da kod glasanja budem ,,ni po babu ni po stričevima...,,, ali mislim da je u ovom momentu to prvo mesto osvojeno od glasova navijača veoma značajno za Nina, kao i za sve druge igrače, ako im se slučajno dogodi slična nesreća.Navijači Vojvodine znaju da cene prave vrednosti.
Zasluženo osvojeni bodovi Milutinovića i Kačara, verujem biće dodatni stimulans za njihove još bolje igre, gde će već u Kuli, imati ključnu ulogu za prevagu u našu korist.
Turija,veoma mi je drago da je neko od vas napokon dao odredjeni komentar,posle kola i glasanja.Samo,to sto kazes da je topic o partizanu zakljucan... zato postoji topic VASI KOMENTARI... i ovde sam predvideo da komentarisemo nasu tabelu i igre koje nasi igraci pruzaju.Nadam se da ce bar malo sad pred kraj sezone i ovaj topic zivnuti!!!!
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Sad se setih da nam je Franc rekao da je njegov brat cesto ovde sa nama,pa evo jedno pitanje za razmisljanje:
(Svi znamo da je Franc gotovo ocajno odigrao drugi deo sezone i da ce osvojiti zvanje najboljeg igraca samo zahvaljujuci nedostiznoj zalihi bodova iz prvog dela sezone)
Nije li jedan Djumijev post direktno uticao na Francove igre u nastavku sezone (mrzi me sada da trazim,al post je glasio: Ako u klubu budu trazili da ostanem,ostajem samo pod uslovom da ostane i Franciskovic!!! Od tada Franc pruza samo blede igre!!???

Vasi komentari odlicne polusezone od strane Pekarica,zatim Maradonin samo 1 (JEDAN) bod u celoj sezone.... zaista slab odziv u ovoj temi,ocekivao sam vise saradnje s vase strane :twisted:
Slika
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Nije komentar, ali je predlog: da ubuduce za igraca kola (i sezone) glasaju samo oni koji su registrovani na forumu, jer u praksi neko moze kao Guest da se uloguje neogranicen broj puta i glasa za istog igraca (iste igrace). Ovako bi se dobila objektivnija procena ucinka nasih igraca u odnosu na dosadasnju, mada ne zelim da sporim ocene koje su prezentovane do sada.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

budababa napisao:Nije komentar, ali je predlog: da ubuduce za igraca kola (i sezone) glasaju samo oni koji su registrovani na forumu, jer u praksi neko moze kao Guest da se uloguje neogranicen broj puta i glasa za istog igraca (iste igrace). Ovako bi se dobila objektivnija procena ucinka nasih igraca u odnosu na dosadasnju, mada ne zelim da sporim ocene koje su prezentovane do sada.
Pridruzujem se ovom predlogu!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Bojim se da cu vam posle zavrsetka ove sezone morati napisati jednu (za vas) tuznu vest... ali o tome posle!!!!
Slika
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Sta je tuzna vest :?:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

'Ajde Vojo, rastuzi nas vec jednom :(
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Jao,sto ste zapeli... :lol: Pa nisam mislio da izazovem ovoliko interesovanje,ali sam samo hteo da vam kazem,da za sledecu sezonu necu voditi ovu akciju,nego da je preuzme neko od vas ako ima volje i zivaca.... toliko :(
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Pretpostavljao sam.
Razlog je verovatno opšte razočarenje, a ne utrošeno vreme?Verujem da će te dobar rezultat moći ponovo motivisati, samo kako stvari danas stoje tako nešto će se teško dogoditi. A, možda ćeš u letnjoj pauzi i na godišnjem odmoru obnoviti snagu.
Bila bi šteta da se ova teme ugasi.Nisam baš ubeđen da će se neko mnogo ,,otimati,, da to dalje radi.Dosta je zahtevan posao.
Hvala za dosadašnji rad, uz nadu da ćeš se do jeseni predomisliti.
Odgovori